- Gratis wifi
- Airco
- Restaurant



1 / 16
Je hebt via het duikcentrum bij de accommodatie toegang tot Hanifaru Bay om mantaroggen en walvishaaien te ontmoeten.
Geniet van continentale, Amerikaanse en Aziatische ontbijtopties, naast vers bereide maaltijden van de vaste kok.
In het gebied tussen het pension en de oceaan ligt zichtbaar bouwafval.
Kom tot rust in een van de vijf kamers die zijn voorzien van airconditioning, een bureau en kastruimte.
Ga mee op dagelijkse boottochten onder leiding van de eigenaar, die drones gebruikt om mantaroggen en walvishaaien op te sporen.
Maak gebruik van het speciale duikcentrum dat is uitgerust met zowel een dhoni als een speedboot voor excursies op het water in de omgeving.
Sommige kamers hebben gedimd licht, loszittend sanitair en stopcontacten waarvoor mogelijk een verloopstekker nodig is.
Schoonmaak en het verschonen van handdoeken worden alleen op verzoek verzorgd.
Gulalaamaage, Haveeree Hingun, Baa Atoll, 06050, Malediven
Gulalaamaage, Haveeree Hingun, Baa Atoll, 06050, Malediven
Nee, Fehi Velaa Stay heeft geen zwembad.
Nee, bij Fehi Velaa Stay zijn geen huisdieren toegestaan.
Nee, Fehi Velaa Stay heeft geen parkeergelegenheid.
Fehi Velaa Stay bevindt zich op Gulalaamaage, Haveeree Hingun, 06050, Baa Atoll, Malediven.
Het annuleringsbeleid van Fehi Velaa Stay varieert afhankelijk van het kamertype en de reserveringsvoorwaarden.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.