
1 / 1
Geniet van gratis toegang tot het Fuschlseebad, met een uniek verwarmd buitenzwembad, een gigantische glijbaan en een natuurlijk zwemstrand aan de Fuschlsee.
Profiteer van de gespecialiseerde kennis van eigenaar Robert Huber en zijn lokale inzichten voor vissen, met bootverhuur en flexibele regelingen voor visvergunningen.
Ontspan in de spa met een Finse sauna, een stoombad en een infraroodcabine, allemaal met direct uitzicht op het schilderachtige meer.
Verken het hart van Fuschl am See, met het pension centraal gelegen op slechts een paar stappen van het meer en met gemakkelijke toegang tot fiets- en wandelpaden.
Kom tot rust in de charmante rustieke lounge of de goed onderhouden tuin, die rustige plekken bieden om te ontspannen en gezellig samen te zijn.
Geniet van een uitgebreid ontbijtbuffet met lokale specialiteiten, vers gebak en fruit, inclusief een espressomachine voor koffieliefhebbers.
Ontdek het exclusieve privéstrand aan de Fuschlsee, compleet met gratis roeiboten zodat je het serene water kunt verkennen.
Afstand tot Frühstückspension Huber
Fuschl am See:0.2 km
Hohensalzburg Fortress:18.9 km
Historic Centre Of The City Of Salzburg:18.9 km
Salzburg Cathedral:19 km
Mozart's Birthplace:19.2 km
Luchthaven Salzburg:22.3 km
Nee, Frühstückspension Huber heeft geen zwembad.
Nee, bij Frühstückspension Huber zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Frühstückspension Huber heeft Parkeren voor gasten.
Frühstückspension Huber bevindt zich op Dorfstraße 9, 5330, Fuschl am See, Oostenrijk.
In de buurt van Frühstückspension Huber liggen de volgende populaire attracties: Königssee, Snow Space Flachau, Obersalzbergbahn, Flughafen Salzburg, Oud Centrum van Salzburg, Salzburg Hauptbahnhof, Dachstein Glacier, Congress Wolfgangsee.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.