


1 / 48
Proef lokale specialiteiten en verse gebakjes in het eigen restaurant Mitanond, waar je terechtkunt voor het ontbijt en het diner.
Kom tot rust op het privéstrand van het hotel aan de Keutschacher See, waar je ligbedden, parasols, een steiger en kleedruimtes vindt.
Wanneer je de ramen openzet voor ventilatie, kunnen kookgeuren uit het restaurant soms de kamers binnendringen.
Maak tijdens je verblijf gebruik van de afsluitbare garage die speciaal is ingericht voor het stallen van fietsen en motoren.
Vanuit de accommodatie rijd je in korte tijd naar regionale trekpleisters zoals Casino Velden, Schloss am Wörthersee en Klagenfurt.
In kamers die aan de straatkant liggen, kun je geluidshinder ervaren als de ramen openstaan.
De binnenmuren in sommige kamers laten geluid door van aangrenzende ruimtes.
Afstand tot Hotel Gabriel
Keutschach:2.6 km
Composing Hut Of Gustav Mahler:7 km
Klagenfurt Airport:15.5 km
Nee, Hotel Gabriel heeft geen zwembad.
Nee, bij Hotel Gabriel zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Hotel Gabriel heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Hotel Gabriel inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Hotel Gabriel bevindt zich op Plescherken 15, 9074, Keutschach, Oostenrijk.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.