Geniet van heerlijke en overvloedige maaltijden, met een verscheidenheid aan gerechten om elke smaak te bevredigen.
Ontdek een uniek recreatie- en vrijetijdscentrum, oorspronkelijk ontworpen voor kinderen en bescheiden gezinnen, dat nu een gastvrije omgeving biedt voor groepen, scholen en individuen.
Verken de historische vuurtoren van Torrox, een cultureel monument met Romeinse ruïnes en een maritiem museum, gelegen in de buurt.
Ontspan in de gezellige gemeenschappelijke lounge, een perfecte plek om te socializen of tot rust te komen na een dag vol ontdekkingen.
Maak gebruik van een speciaal aangepaste badkamer in een van de kamers, uitgerust met faciliteiten voor kraangebruik, wat comfort en toegankelijkheid garandeert.
Ontdek comfortabele en ruime familiekamers, die voldoende plaats bieden aan gasten die met kinderen reizen.
Dit hotel is een rustig toevluchtsoord direct aan het strand, ideaal voor koppels en sightseers die op zoek zijn naar een vredige en comfortabele ontsnapping. De uitstekende ligging direct aan het strand, met gemakkelijke toegang tot de promenade, is een groot pluspunt. Het hotel beschikt over goed onderhouden faciliteiten, waaronder een zeer grote eetzaal en handige buitendouches voor na een strandbezoek. Gasten prijzen consequent het attente en vriendelijke personeel en de voortreffelijke, gevarieerde voedselkeuze, hoewel het ontbijt eenvoudig is. Voor een echt serene ervaring raden gasten aan een kamer met uitzicht op de tuin aan te vragen voor een rustiger verblijf.
Afstand tot Geysotur TORROX PLAYA Centro de Ocio y Tiempo Libre
Torrox:3.5 km
Málaga – Costa Del Sol Airport:48.2 km
Nee, Geysotur TORROX PLAYA Centro de Ocio y Tiempo Libre heeft geen zwembad.
Nee, bij Geysotur TORROX PLAYA Centro de Ocio y Tiempo Libre zijn geen huisdieren toegestaan.
Nee, Geysotur TORROX PLAYA Centro de Ocio y Tiempo Libre heeft geen parkeergelegenheid.
Geysotur TORROX PLAYA Centro de Ocio y Tiempo Libre bevindt zich op Av. el Faro, 7, 29793, Torrox, Spanje.
In de buurt van Geysotur TORROX PLAYA Centro de Ocio y Tiempo Libre liggen de volgende populaire attracties: Luchthaven Málaga, Centro Histórico, Centro, Playa de la Malagueta, La Malagueta, Motril, El Palo, Pedregalejo.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.