- Parkeren



1 / 22
Je kunt dineren in het à-la-carterestaurant van het hotel of gedurende de dag terecht bij de poolbar voor drankjes en snacks.
Kom tot rust bij het buitenzwembad, waar ligbedden met parasols voor je klaarstaan.
De airconditioning in de kamers is beschikbaar tegen een toeslag die ter plaatse wordt voldaan.
Je loopt in slechts 250 meter van de ingang van het hotel naar het openbare strand van Marmaris voor een dag aan zee.
Daag elkaar uit voor een spelletje in de recreatieruimte, waar je kunt biljarten en darten.
Je kunt rekenen op een 24-uursreceptie en roomservice, verzorgd door het team van dit familiebedrijf.
Het warme water wordt verwarmd door zonne-energie, waardoor er op koelere avonden of bewolkte dagen minder warm water beschikbaar kan zijn.
Geluid van een nabijgelegen Engelse pub kan tot middernacht hoorbaar zijn in de kamers.
Siteler, Kemal Seyfettin Elgin Blv. No:24, 48700, Marmaris, Turkije
Loop 250 meter naar het strand
Je loopt in slechts 250 meter van de ingang van het hotel naar het openbare strand van Marmaris voor een dag aan zee.
Siteler, Kemal Seyfettin Elgin Blv. No:24, 48700, Marmaris, Turkije
Nee, Hotel Green Palm heeft geen zwembad.
Nee, bij Hotel Green Palm zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Hotel Green Palm heeft Parkeren voor gasten.
Hotel Green Palm bevindt zich op Siteler, Kemal Seyfettin Elgin Blv. No:24, 48700, Marmaris, Turkije.
In de buurt van Hotel Green Palm liggen de volgende populaire attracties: Akyaka Public Beach, Marmaris Beach, Luchthaven Dalaman, Old Town Gates, Icmeler Beach, Boulevard, Aqua Dream Water Park, Elli beach.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.