- Gratis wifi
- Wellness
- Parkeren

1 / 1
Bestel vers bereide en uitgebreide maaltijden in het restaurant van het hotel, dat geopend is voor lunch en diner.
Kom tot rust op het terras of op de binnenplaats van het hotel, waar je overdekte tafels en zitplekken in de buitenlucht vindt.
De receptie en het restaurant van het hotel zijn dagelijks gesloten tussen 14:30 en 17:30 uur.
Je bereikt het hotel eenvoudig via de A4-snelweg, die op 12 kilometer van de accommodatie ligt.
Kijk naar je favoriete programma's op de flatscreen-kabeltelevisie die in elke kamer aanwezig is.
Sommige kamers zijn voorzien van meubels of beddengoed die tekenen van slijtage vertonen.
Je bent aangewezen op het restaurant van het hotel zelf. Als dit gesloten is, moet je 10 kilometer reizen naar Puttelanges-aux-Lacs voor andere opties.
40, route Nationale, 57660, Hellimer, Frankrijk
Dicht bij de A4-snelweg
Je bereikt het hotel eenvoudig via de A4-snelweg, die op 12 kilometer van de accommodatie ligt.
40, route Nationale, 57660, Hellimer, Frankrijk
Nee, Hôtel Le Floride heeft geen zwembad.
Ja, Hôtel Le Floride hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Hôtel Le Floride heeft Parkeren voor gasten.
Hôtel Le Floride bevindt zich op 40, route Nationale, 57660, Hellimer, Frankrijk.
In de buurt van Hôtel Le Floride liggen de volgende populaire attracties: World Heritage Site Völklingen Ironworks, Historische Altstadt von Saarlouis, Winterberg, Saarbrücken Mitte, Outlet-Center-Zweibrücken, Casino Saarbruecken, Saarland Therme, Gare de Metz.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.