- Gratis wifi
- Zwembad
- Parkeren



1 / 6
Neem een verfrissende duik in het buitenzwembad, waar je de hele dag door een fijne mix van zon en schaduw vindt om heerlijk te ontspannen.
Beleef een authentiek verblijf, geïnspireerd op het rijke erfgoed van de historische henequen hacienda's van Yucatán en de iconische Kerk van Santo Domingo de Guzmán in Uayma.
Ontdek ruime Double Deluxe Kamers die extra ruimte en comfort bieden met twee kingsize bedden, ideaal voor gezinnen of groepen.
Verken de oude Maya-ruïnes van Chichen Itza, op slechts 44 km afstand, waardoor dit een ideale uitvalsbasis is voor culturele ontdekkingen.
Profiteer van een 24-uursreceptie met Engels- en Spaanssprekend personeel dat klaarstaat om je praktisch advies en hulp te bieden.
Blijf verbonden met gratis snelle wifi in het hele hotel, zodat je naadloos kunt browsen en communiceren.
237 C. 39 Bacalar, 97784, Valladolid, Mexico
Dicht bij Chichen Itza
Verken de oude Maya-ruïnes van Chichen Itza, op slechts 44 km afstand, waardoor dit een ideale uitvalsbasis is voor culturele ontdekkingen.
237 C. 39 Bacalar, 97784, Valladolid, Mexico
Ja, Hotel Hacienda Otoch heeft 1 zwembad.
Nee, bij Hotel Hacienda Otoch zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Hotel Hacienda Otoch heeft Parkeren voor gasten.
Hotel Hacienda Otoch bevindt zich op 237 C. 39 Bacalar, 97784, Valladolid, Mexico.
In de buurt van Hotel Hacienda Otoch liggen de volgende populaire attracties: Zona Arqueológica de Chichén-Itzá.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.