


1 / 66
Geniet van een schilderachtig uitzicht op zee vanuit bepaalde kamers, waarvan sommige beschikken over een privébalkon voor een extra fijne kustervaring.
Kom tot rust en laad jezelf op in de handige hot tub bij de accommodatie, een perfecte manier om te ontspannen na een dag Cuxhaven verkennen.
Proef de voortreffelijke Italiaanse keuken bij Osteria la Fenice, een door Michelin erkend restaurant dat bekendstaat om verse, huisgemaakte pasta en goede wijnen.
Geniet van authentieke Griekse gerechten bij hoog aangeschreven lokale restaurants zoals El Greco en Poseidon, die geliefd zijn bij zowel de lokale bevolking als bezoekers.
Een rustig toevluchtsoord aan zee voor fietsers en voetgangers.
Dit hotel biedt een rustgevende uitvalsbasis voor koppels en actieve reizigers die op zoek zijn naar een historische sfeer met een maritiem tintje. De ideale locatie aan de Grimmershörnbucht ligt direct naast handige parkeervoorzieningen voor wie de kust wil verkennen. Gasten prijzen vaak het vriendelijke personeel om hun professionele communicatie, en wie een kamer met privébalkon boekt, geniet van een aangename uitbreiding van de compacte leefruimte.
Sommige gasten noemden: beperkte vierkante meters, onhandige incheckprocedure, onbetrouwbare internetverbinding.
Afstand tot Haus Am Meer
Cuxhaven:4 km
Luchthaven Hamburg:90.1 km
Nee, Haus Am Meer heeft geen zwembad.
Nee, bij Haus Am Meer zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Haus Am Meer heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Haus Am Meer inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Haus Am Meer bevindt zich op Emmastraße 37, 27476, Cuxhaven, Duitsland.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.