
1 / 1
Verblijf in een kamer op een kleine heuvel die uitzicht biedt over Maria Wörth.
Je hebt toegang tot het privéstrandhuis aan de oever, dat is gebouwd in de klassieke architectuur van de Wörthersee.
Het is 17 kilometer reizen naar de dichtstbijzijnde luchthaven in Klagenfurt.
Geniet van een continentaal ontbijt op het terras terwijl je uitkijkt over de omgeving van Maria Wörth.
Je kunt heerlijk gaan fietsen in het landschap rondom Maria Wörth.
Je kunt versnaperingen kopen bij de snackbar die zich direct op het terrein van de accommodatie bevindt.
Afstand tot Haus Edith
Maria Wörth:0.7 km
Composing Hut Of Gustav Mahler:6.3 km
Klagenfurt Airport:14.3 km
Nee, Haus Edith heeft geen zwembad.
Ja, Haus Edith hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Haus Edith heeft Parkeren voor gasten.
Haus Edith bevindt zich op Süduferstrasse 185, 9082, Maria Wörth, Oostenrijk.
In de buurt van Haus Edith liggen de volgende populaire attracties: Lake Bled, Laghi di Fusine, Lake Bohinj, Triglav National Park, Millstatter See, Villach - Hauptbahnhof, Ljubljana Jože Pučnik Airport, Pfarrkirche Döbriach - St. Egyd.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.