


1 / 63
Geniet van schilderachtige uitzichten op de omliggende bergen vanaf je privébalkon, dat een serene en mooie plek biedt om je terug te trekken.
Geniet van een breed scala aan watersporten en recreatieve activiteiten op het grootste meer van Tirol, de Achensee, op slechts een korte wandeling afstand.
Ervaar ruime, goed uitgeruste appartementen met meerdere kamers en badkamers, ideaal voor gezinnen met kleine kinderen.
Maak gebruik van de handige ski-uitrustingverhuur en het verkooppunt voor skipassen op locatie voor een zorgeloze ski-ervaring.
Je hebt direct toegang tot een minimarkt bij het appartement voor last-minute benodigdheden of snacks tijdens je verblijf.
Afstand tot Haus Regenbogen
Pertisau:0.6 km
Munich International Airport:101.9 km
Nee, Haus Regenbogen heeft geen zwembad.
Nee, bij Haus Regenbogen zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Haus Regenbogen heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Haus Regenbogen inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Haus Regenbogen bevindt zich op Karwendelstrasse 102, 6213, Pertisau, Oostenrijk.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.