


1 / 24
Je stapt tijdens het winterseizoen vanuit de accommodatie zo de lokale skipistes op.
Kom tot rust op je privébalkon en geniet van het panoramische uitzicht op de omliggende Ötztaler Alpen.
De accommodatie ligt hoog op een helling, waardoor je een bus of auto nodig hebt voor vervoer wanneer de skipistes gesloten zijn.
Je parkeert je voertuig zonder extra kosten direct voor de ingang van het gebouw.
Maak gebruik van de skiberging in de accommodatie, die voor jouw gemak is uitgerust met een schoenendroger.
Sommige keukens in de appartementen hebben geen oven, wat van invloed kan zijn op je mogelijkheden om maaltijden te bereiden.
Afstand tot Haus Sonnenhang
Sölden:0.4 km
Memmingen Airport:127.5 km
Nee, Haus Sonnenhang heeft geen zwembad.
Ja, Haus Sonnenhang hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Haus Sonnenhang heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Haus Sonnenhang inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Haus Sonnenhang bevindt zich op Rettenbachlweg 18, 6450, Sölden, Oostenrijk.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.