


1 / 32
Breng tijd buiten door in de tuin van 1500 vierkante meter, waar je geniet van uitzicht op de bergen.
Verblijf in verwarmde kamers met traditionele balkenplafonds en houten vloeren.
Er zijn geen waterkokers aanwezig in de kamers voor het zelf zetten van thee of koffie.
Kom tot rust in de privébadkamers die in de kamers zijn uitgerust met hydromassagebaden.
Je loopt in minder dan 2 kilometer naar de historische kloosters van Suso en Yuso.
Maak gebruik van de gemeenschappelijke ruimte die is voorzien van een magnetron, koffiezetapparaat en koelkast.
Door de grote hydromassagebaden in sommige badkamers is de beschikbare vloeroppervlakte beperkt.
De kamers hebben geen traditionele luiken of verduisterende gordijnen, waardoor het ochtendlicht naar binnen kan vallen.
Afstand tot Hostal Rural La Calera
San Millan de la Cogolla:0.3 km
Bilbao Airport:108.5 km
Nee, Hostal Rural La Calera heeft geen zwembad.
Nee, bij Hostal Rural La Calera zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Hostal Rural La Calera heeft Parkeren voor gasten.
Hostal Rural La Calera bevindt zich op Diseminado, 57, 26326 San Millán de la Cogolla, , San Millan de la Cogolla, Spanje.
In de buurt van Hostal Rural La Calera liggen de volgende populaire attracties: Marqués de Riscal, Laurel, Puente de San Juan de Ortega, Monasterio de San Juan de Ortega, Puente de San Juan de Ortega, Bodegas Ramón Bilbao, Riojaforum, Gran Vía.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.