


1 / 6
Ervaar een charmante bed & breakfast gevestigd in een historisch gebouw, met pittoresk uitzicht op de omliggende tuin en het serene platteland.
Kom tot rust bij het seizoensgebonden buitenzwembad, compleet met ligstoelen en parasols, dat een verfrissende ontsnapping biedt met schilderachtig uitzicht.
Neem deel aan diverse buitenactiviteiten zoals fietsen, vissen en wandelen in de schilderachtige omgeving van Laguépie, met beschikbare fietsverhuur.
Verken het indrukwekkende 13e-eeuwse Kasteel Najac, op slechts 9,4 km afstand, en krijg een kijkje in de rijke middeleeuwse geschiedenis van de regio.
Geniet van een heerlijk à-la-carte- of continentaal ontbijt, met huisgemaakte yoghurts en vers fruit, geserveerd op een terras met adembenemend uitzicht.
Ontspan in de prachtig onderhouden tuin of geniet van een buitenmaaltijd op de speciale picknickplaats, perfect om een dag in de buitenlucht door te brengen.
Bereid je eigen maaltijden in geselecteerde accommodaties met een volledig uitgeruste keuken, inclusief een vaatwasser, oven en magnetron voor extra gemak.
Afstand tot La Basserie
Laguépie:3.9 km
Castle Of The Knights Templar:18 km
Ja, La Basserie heeft 2 zwembaden.
Nee, bij La Basserie zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, La Basserie heeft Parkeren voor gasten.
La Basserie bevindt zich op Lieu dit La Basserie, 82250, Laguépie, Frankrijk.
In de buurt van La Basserie liggen de volgende populaire attracties: Musée Toulouse-Lautrec, Cahors-Lalbenque Airport, L'aqueduc Romain de la vallée de Vers à Cahors.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.