


1 / 43
Kom tot rust op het charmante dakterras, dat een prachtig panoramisch uitzicht biedt over Potosí, inclusief de toren van de San Francisco-tempel en kleurrijke zonsondergangen.
Ontdek de belangrijkste bezienswaardigheden van Potosí met gemak, gelegen op slechts 1 minuut lopen van Plaza 10 de Noviembre en het San Francisco-klooster.
Geniet van constant warm water en een goede druk in alle badkamers, een gewaardeerde voorziening in het klimaat van Potosí.
Geniet van een bevredigend continentaal ontbijt, geserveerd in een rustieke eetruimte, inclusief eieren, brood, yoghurt en warme dranken.
Afstand tot La Casona
Potosí:0.9 km
Alcantarí Airport:74.3 km
Nee, La Casona heeft geen zwembad.
Nee, bij La Casona zijn geen huisdieren toegestaan.
Nee, La Casona heeft geen parkeergelegenheid.
La Casona bevindt zich op Chuquisaca, 460, , Potosí, Bolivia.
Het annuleringsbeleid van La Casona varieert afhankelijk van het kamertype en de reserveringsvoorwaarden.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.