Neem een verfrissende duik in het hele jaar door geopende buitenzwembad, perfect om af te koelen onder de Costa Ricaanse zon.
Ontdek kamers die speciaal zijn ontworpen voor gezinnen, zodat iedereen comfortabel kan verblijven.
Ga de strijd aan in de spelletjeskamer van het hotel, met biljart en tafeltennis voor vermaak.
Ontdek het prachtige Sámara Beach, op slechts 14 minuten lopen. Het is ideaal om te zwemmen, surfen en te genieten van de charme van de kust.
Geniet van een culinaire reis met Amerikaanse, Franse en Indiase keukens, met vegetarische, zuivelvrije en veganistische opties in verschillende eetgelegenheden.
Lounge op het uitnodigende zonneterras, een perfecte plek om van de zon en de tropische omgeving te genieten.
Maak gebruik van de handige gedeelde keukenfaciliteiten, zodat je flexibel maaltijden kunt bereiden tijdens je verblijf.
Blijf productief met toegang tot een speciaal zakencentrum, dat essentiële diensten biedt voor zakenreizigers.
Afstand tot La Flor de Coco
Sámara:0.7 km
Museo Islita:15.2 km
El Salvador International Airport:552.3 km
Ja, La Flor de Coco heeft 2 zwembaden.
Ja, La Flor de Coco hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, La Flor de Coco heeft Parkeren voor gasten.
La Flor de Coco bevindt zich op 160 Samara del puente lagarto 100 metros oeste 50 metros norte, 50205, Sámara, Costa Rica.
Het annuleringsbeleid van La Flor de Coco varieert afhankelijk van het kamertype en de reserveringsvoorwaarden.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.