


1 / 92
Ontspan in een prachtig onderhouden park van 3 hectare, met serene groene ruimtes, een prachtig uitzicht op de oceaan en rustige wandelpaden.
Kom tot rust bij het uitzonderlijke infinity-zwembad, dat een uniek panorama biedt op de prachtige Baskische kustlijn en geopend is van maart tot november.
Proef verfijnde gastronomische ontdekkingen in restaurant Ilura, met heerlijke gerechten, attente service en een adembenemend uitzicht op de Atlantische Oceaan vanaf het terras.
Ontdek een charmante Baskische villa in een park van 3 hectare, met elegant ingerichte kamers met grote erkers en uitzicht op zee.
Ontdek ruime en goed uitgeruste appartementen binnen de residentie, ideaal voor gezinnen die zelfstandigheid zoeken met toegang tot de hoteldiensten.
Je hebt hier directe toegang tot het kustpad, waardoor je in 10-20 minuten naar het charmante centrum van Saint-Jean-de-Luz wandelt en van het uitzicht geniet.
Afstand tot La Reserve
San Sebastián Airport:11.9 km
Biarritz:12.1 km
Ja, La Reserve heeft 1 zwembad.
Nee, bij La Reserve zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, La Reserve heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
La Reserve bevindt zich op Pointe Sainte Barbe, 64500, Biarritz, Frankrijk.
In de buurt van La Reserve liggen de volgende populaire attracties: San Sebastián - Donostia, Gare d'Hendaye, Gros, Centro, Behobia - San Sebastian, Platja de la Concha, Zarautz, Tolosa Carnival.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.