Schuif aan in het restaurant van het hotel, waar je dagelijks tussen 18:00 en 22:00 uur kunt dineren.
Gebruik deze locatie als uitvalsbasis voor een bezoek aan nabijgelegen plekken zoals het Myvatn-meer, Goðafoss en Dettifoss.
De accommodatie is uitsluitend geopend als zomerhotel van 1 juni tot en met 20 augustus.
Kom langs in de lounge van het hotel voor het dagelijkse happy hour tussen 16:00 en 18:00 uur.
Je loopt in slechts enkele minuten naar het openbare geothermische buitenzwembad en de golfbaan in de omgeving van de accommodatie.
Begin je dag goed met een uitgebreid ontbijtbuffet dat elke ochtend tussen 07:00 en 10:00 uur voor je klaarstaat.
Sommige kamers bevinden zich in aparte gebouwen, waardoor je naar buiten moet lopen om de receptie en het restaurant te bereiken.
De kamers zijn voorzien van functioneel meubilair in studentenstijl in plaats van een luxe hotelinrichting.
Afstand tot Hótel Laugar
Þingeyjarsveit:0.2 km
Godafoss Waterfall:9.8 km
Vindbelgjarfjall:17.5 km
Sigurgeirs Bird Museum:19.6 km
Akureyri Airport:33.5 km
Ja, Hótel Laugar heeft 2 zwembaden.
Nee, bij Hótel Laugar zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Hótel Laugar heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
Hótel Laugar bevindt zich op AUSTURHILDARVEGUR, , Þingeyjarsveit, IJsland.
In de buurt van Hótel Laugar liggen de volgende populaire attracties: Mývatn, Skaftafell National Park, Húsavík, Dettifoss, Dimmuborgir, Ice Cave Photography Tour in Vatnajökull Glacier, Luchthaven Akureyri.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.