
1 / 1
Je kunt je voertuig zonder extra kosten parkeren op het beveiligde parkeerterrein van de accommodatie.
Je hebt direct toegang tot de GR13-wandelroute en het Briare-kanaal die zich in de directe omgeving van de accommodatie bevinden.
De kamers zijn voorzien van een traditionele, klassieke inrichting.
Geniet van het continentale ontbijtbuffet in de informele eetzaal of bij mooi weer buiten op het terras.
Je bereikt het aan de rivier gelegen stadje Montargis binnen een rit van 5,3 mijl vanaf het hotel.
Reserveer je avondmaaltijd vooraf voor service tussen maandag en donderdag.
Afstand tot Hotel le Belvédère
Amilly:0.3 km
Paris–Orly Airport:89.2 km
Nee, Hotel le Belvédère heeft geen zwembad.
Ja, Hotel le Belvédère hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Hotel le Belvédère heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Hotel le Belvédère inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Hotel le Belvédère bevindt zich op 192 rue Jules Ferry, 45200, Amilly, Frankrijk.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.