


1 / 96
Ontspan in geselecteerde suites met een privé spabad en een ruim terras, wat een afgelegen en luxe ervaring biedt.
Geniet van een diverse en uitgebreide weekendbrunch, met knapperige gebakjes, lokale gerechten zoals bananenpoé en country bougna, en een verscheidenheid aan zoete en hartige opties.
Verwen jezelf met diverse behandelingen, waaronder massages, manicures en therapieën in het Institut de beauté et Spa voor ultieme ontspanning.
Ervaar een charmante boutiquehotelatmosfeer, met persoonlijke service en een rustige omgeving voor een ontspannen verblijf in Noumea.
Ontdek gratis activiteiten ter plaatse, zoals tennis en wateraerobics, wat zorgt voor vermaak voor het hele gezin.
Je hebt toegang tot het prachtige Anse Vata Beach, op slechts 100 meter afstand, ideaal voor ontspannen wandelingen en om van het kustlandschap te genieten.
Maak gebruik van de handige kitchenettes in de studio's en suites, compleet met eethoeken, perfect voor het bereiden van maaltijden en snacks tijdens je verblijf.
Dit hotel is een veelzijdig stadshotel dat geschikt is voor gezinnen, stellen en sightseers, en biedt een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Het heeft een onovertroffen locatie in het hart van Anse Vata, met directe toegang tot het strand en een levendig aanbod aan winkels, bars en cafés. De accommodatie beschikt over een uitgebreid scala aan faciliteiten, waaronder een uitnodigend zwembad, een therapeutisch spabad en een goed uitgeruste fitnessruimte. Gasten prijzen het hotelteam consequent om hun uitzonderlijke warmte en professionaliteit, en het ontbijtbuffet krijgt veel lof vanwege de uitgebreide en gevarieerde selectie. Voor een echt ontspannende ervaring kunt u overwegen een suite of studio met een kitchenette te boeken voor extra gemak en comfort.
Afstand tot Hotel Le Lagon
Noumea:7.7 km
Noumea - La Tontouta International Airport:39.7 km
Ja, Hotel Le Lagon heeft 2 zwembaden.
Nee, bij Hotel Le Lagon zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Hotel Le Lagon heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
Je kunt bij Hotel Le Lagon inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Hotel Le Lagon bevindt zich op 149 route de l'Anse Vata, 98800, Noumea, Nieuw Caledonië.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.