


1 / 14
Geniet van een unieke culinaire ervaring met een wekelijkse Sardinische avond in het restaurant van het hotel, waar je lokale smaken proeft.
Plan je avonturen met het excursiecentrum ter plaatse, dat activiteiten zoals snorkelen en uitstapjes naar nabijgelegen eilanden regelt.
Geniet van directe toegang tot een privéstrand, een rustige en afgelegen plek om te ontspannen aan zee.
Je verblijft in kamers met airconditioning, ingericht in traditionele mediterrane stijl, waarvan sommige een balkon of patio hebben.
Je verblijft op slechts 800 meter van het beroemde La Cinta Beach op Sardinië, dus je bent zo op het prachtige strand.
Ontspan in de prachtige tuinen met een ruim zwembad, perfect voor een verfrissende duik of om lekker te luieren in de zon.
Afstand tot Hotel Le Rose
San Teodoro:0.7 km
Olbia Costa Smeralda International Airport:18.9 km
Ja, Hotel Le Rose heeft 2 zwembaden.
Nee, bij Hotel Le Rose zijn geen huisdieren toegestaan.
Nee, Hotel Le Rose heeft geen parkeergelegenheid.
Je kunt bij Hotel Le Rose inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Hotel Le Rose bevindt zich op via del Tirreno, 1, 08020, San Teodoro, Italië.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.