
1 / 1
Verken nabijgelegen attracties zoals het Claudio Arrau León Museum, op 5 minuten lopen, en de kathedraal van Chillán, die je binnen 10 minuten bereikt.
Ontspan in kamers met een eigen badkamer, uitgerust met douches en gratis toiletartikelen voor jouw gemak.
Geniet van een continentaal ontbijt of een ontbijtbuffet in een informele eetkamer, compleet met een unieke houtkachel voor een warme sfeer.
Ontdek Chillán, erkend als een van de historische en culturele steden van Chili, en geniet van een rijke achtergrond voor jouw verblijf.
Ervaar comfortabele verblijven in familiekamers die zijn ontworpen voor maximaal vier personen, zodat iedereen voldoende ruimte heeft.
Afstand tot Hotel Libertador Bernardo O´Higgins
Chillán:0.6 km
Comodoro Arturo Merino Benítez International Airport:377.3 km
Nee, Hotel Libertador Bernardo O´Higgins heeft geen zwembad.
Ja, Hotel Libertador Bernardo O´Higgins hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Hotel Libertador Bernardo O´Higgins heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Hotel Libertador Bernardo O´Higgins inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Hotel Libertador Bernardo O´Higgins bevindt zich op Av. Libertad 85, 3800590, Chillán, Chili.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.