


1 / 12
Ontspan bij het seizoensgebonden buitenzwembad en solarium op de 6e verdieping, dat een aangenaam uitzicht op de stad en een ontspannende ontsnapping biedt.
Ontdek een charmante en unieke lokale toets met kamersleutelhangers die zijn ontworpen als traditionele mate-kalebas.
Ontdek suites met extra voorzieningen zoals kitchenettes en bubbelbaden, die je verblijf nog comfortabeler en handiger maken.
Blijf actief in de eigen fitnessruimte, die is uitgerust voor dagelijkse trainingen en het unieke voordeel biedt van professionele trainers.
Verken Gualeguaychú gemakkelijk, want het hotel ligt op slechts 2 minuten lopen van Plaza San Martín en op loopafstand van het commerciële gebied en Costanera.
Geniet op elk moment van verfrissingen en snacks dankzij de 24-uurs bar en het café, ideaal als je laat aankomt of vroeg vertrekt.
Dit hotel is een veelzijdig stadshotel dat zowel zakenreizigers, sightseers als stellen aanspreekt en een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding biedt. De centrale ligging in het hart van de stad zorgt voor gemakkelijke toegang te voet tot het centrale plein, commerciële gebieden en de Costanera. Het hoogtepunt van de faciliteiten is het zwembad op het dak, een ontspannende plek met aangenaam uitzicht. Gasten prijzen consequent het uitzonderlijke personeel en de service vanwege hun vriendelijkheid en oplettendheid, en het ontbijt staat bekend om de goede kwaliteit koffie en verse broodjes. Voor een rustiger verblijf kunnen gasten overwegen een kamer te vragen die niet aan de straatkant ligt.
Afstand tot Hotel Los Angeles
Gualeguaychú:0.8 km
Tydeo Larre Borges Airport:83.2 km
Ja, Hotel Los Angeles heeft 2 zwembaden.
Nee, bij Hotel Los Angeles zijn geen huisdieren toegestaan.
Nee, Hotel Los Angeles heeft geen parkeergelegenheid.
Je kunt bij Hotel Los Angeles inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Hotel Los Angeles bevindt zich op 3 de Febrero 73, E2820, Gualeguaychú, Argentinië.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.