


1 / 7
Neem een verfrissende duik in het seizoensgebonden buitenzwembad, compleet met waterglijbanen voor extra plezier.
Geniet van een gevarieerd menu met Europese gerechten en lokale specialiteiten in het restaurant van het hotel, dat zowel binnen als buiten zitplaatsen biedt.
Ervaar een gastvrije sfeer die is ontworpen voor gezinnen, met een mix van ontspanning en leuke activiteiten voor alle leeftijden.
Reis met je geliefde huisdieren, want het hotel heet ze welkom na voorafgaande afspraak.
Je bent zo bij Kranevo Beach, want het ligt op slechts 5 minuten lopen van het hotel. Perfect om lekker te ontspannen aan zee.
Houd je trainingsroutine bij in de fitnessruimte van het hotel, die moderne apparatuur biedt voor gasten.
Ontvang de klok rond hulp van personeel dat vloeiend Bulgaars, Duits, Engels en Russisch spreekt.
Afstand tot Margarita
Kranevo:0.8 km
Aladzha Monastery Museum:8.3 km
Architectural Park Complex "The Palace":9.6 km
"Ticha" Stadium:17.8 km
Varna Archaeological Museum:19.4 km
Roman Thermal Bath:19.8 km
Vladislav Varnenchik Museum:20.2 km
Varna Airport:22.9 km
Ja, Margarita heeft 2 zwembaden.
Ja, Margarita hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Margarita heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Margarita inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Margarita bevindt zich op ulitsa Byalo more 7, 9649, Kranevo, Bulgarije.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.