
1 / 1
Als je met de auto komt, kun je gebruikmaken van de beveiligde parkeerfaciliteiten van de accommodatie.
Sommige kamers hebben een balkon, waar je heerlijk kunt genieten van het uitzicht op de omliggende stad.
Dankzij de toplocatie van het hotel loop je zo naar de belangrijkste bezienswaardigheden van Granada, zoals Bib-Rambla en het Alhambra.
De kamers worden schoon en netjes gehouden en er zijn dagelijks verse handdoeken, wat de verwachtingen voor de prijs overtreft.
Afstand tot Martínez
Royal Chapel:0.7 km
Granada:0.9 km
Palace Of Charles V:0.9 km
Granada Airport Federico Garcia Lorca:16.3 km
Nee, Martínez heeft geen zwembad.
Ja, Martínez hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Nee, Martínez heeft geen parkeergelegenheid.
Je kunt bij Martínez inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Martínez bevindt zich op San Pedro Mártir, 39, 18009, Granada, Spanje.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.