- Zwembad
- Parkeren
- Airco



1 / 20
Kom tot rust bij het buitenzwembad, waar ligstoelen voor je klaarstaan om overdag heerlijk te ontspannen.
Je wandelt in slechts 150 meter naar het strand en hebt eenvoudig toegang tot de nabijgelegen barstreet van Gümbet voor het nachtleven.
De kamers zijn voorzien van oudere airconditioning en gedateerd meubilair dat tekenen van slijtage kan vertonen.
Je kunt rekenen op het personeel, dat tijdens je verblijf zorgt voor constante ondersteuning en assistentie.
De maaltijden bieden een vast menu dat mogelijk minder variatie bevat dan je bij accommodaties in een hogere categorie zou verwachten.
Şakir Esendemir Sokak No:58, 48400, Gümbet, Turkije
Centrale locatie in Gümbet nabij het strand
Je wandelt in slechts 150 meter naar het strand en hebt eenvoudig toegang tot de nabijgelegen barstreet van Gümbet voor het nachtleven.
Şakir Esendemir Sokak No:58, 48400, Gümbet, Turkije
Ja, Mega Bodrum Gümbet Otel heeft 2 zwembaden.
Nee, bij Mega Bodrum Gümbet Otel zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Mega Bodrum Gümbet Otel heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Mega Bodrum Gümbet Otel inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Mega Bodrum Gümbet Otel bevindt zich op Şakir Esendemir Sokak No:58, 48400, Gümbet, Turkije.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.