van€ 43
Bekijk prijzen van 14 sites
Millennium Makkah Al Naseem
Millennium Makkah Al Naseem
Millennium Makkah Al Naseem
Millennium Makkah Al Naseem
Millennium Makkah Al Naseem

Goed om te weten

  • Diverse eetgelegenheden op locatie

    Kies uit meerdere eetgelegenheden, waaronder een buffetrestaurant, koffiebar en bar, die tegemoetkomen aan verschillende smaken en tijden.

  • Moderne kamers met uitzicht op de stad of moskee

    Ontspan in goed ingerichte kamers met comfortabel beddengoed, een eigentijds interieur en een schilderachtig uitzicht op de stad of de grote moskee.

  • Fitnesscentrum op locatie

    Houd je fitnessroutine bij met toegang tot een goed uitgerust fitnesscentrum tijdens je verblijf.

  • Speciale kinderspeelplaats

    Gezinnen kunnen genieten van een speciale speelplaats voor kinderen binnen het complex, die entertainment biedt voor de jongere gasten.

  • Open haard voor kille avonden

    Ervaar warmte en comfort tijdens koelere dagen en avonden met de uitnodigende open haard van het hotel.

  • Toplocatie vlak bij de Al Rajhi-moskee

    Je hebt directe toegang tot de Al Rajhi-moskee, die op slechts 20 meter afstand ligt. Dit is perfect voor pelgrims en iedereen die dicht bij de moskee wil zijn.

  • Groot complex met diverse voorzieningen

    Ontdek een uitgebreid complex met een supermarkt, apotheken, cafés en winkels, zodat je alles wat je nodig hebt binnen handbereik hebt.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en is mogelijk niet 100% nauwkeurig.

Vergelijk met vergelijkbare verblijven

Geselecteerd verblijf

  • Gratis wifi
  • Parkeren
  • Airco
van€ 43
Bekijk prijzen van 14 sites

Vergelijkbare verblijven

    • Gratis wifi
    • Parkeren
    • Airco
    van€ 50
    Bekijk prijzen van 10 sites
    • Gratis wifi
    • Airco
    • Restaurant
    van€ 64
    Bekijk prijzen van 8 sites
    • Gratis wifi
    • Parkeren
    • Airco
    van€ 35
    Bekijk prijzen van 14 sites
    • Gratis wifi
    • Wellness
    • Parkeren
    van€ 158
    Bekijk prijzen van 15 sites
    • Gratis wifi
    • Parkeren
    • Airco
    van€ 129
    Bekijk prijzen van 14 sites
    • Gratis wifi
    • Parkeren
    • Airco
    van€ 48
    Bekijk prijzen van 9 sites
    • Gratis wifi
    • Parkeren
    • Airco
    van€ 48
    Bekijk prijzen van 8 sites
    • Gratis wifi
    • Parkeren
    • Airco
    van€ 57
    Bekijk prijzen van 9 sites
    • Gratis wifi
    • Airco
    • Restaurant
    van€ 37
    Bekijk prijzen van 8 sites
    • Gratis wifi
    • Wellness
    • Parkeren
    van€ 23
    Bekijk prijzen van 2 sites
    • Gratis wifi
    • Parkeren
    • Airco
    van€ 45
    Bekijk prijzen van 1 site
    • Gratis wifi
    • Parkeren
    • Airco
    Selecteer datums om exacte prijzen te zien

Prijstrend

Gebaseerd op de laagste prijzen op trivago van de afgelopen 30 dagen
€ 75
€ 40
€ 0

Fri, 14-08-26

€ 51

Sat, 15-08-26

€ 50

Sun, 16-08-26

€ 50

Mon, 17-08-26

€ 50

Tue, 18-08-26

€ 50

Wed, 19-08-26

€ 50

Thu, 20-08-26

€ 51

Fri, 21-08-26

€ 51

Sat, 22-08-26

€ 50

Sun, 23-08-26

€ 50

Mon, 24-08-26

€ 52

Tue, 25-08-26

N/A

Wed, 26-08-26

€ 50

Thu, 27-08-26

N/A

Fri, 28-08-26

N/A

Sat, 29-08-26

€ 49

Sun, 30-08-26

€ 50

Mon, 31-08-26

€ 50

Tue, 01-09-26

€ 52

Wed, 02-09-26

€ 50

Thu, 03-09-26

€ 68

Fri, 04-09-26

N/A

Sat, 05-09-26

€ 52

Sun, 06-09-26

€ 52

Mon, 07-09-26

€ 70

Tue, 08-09-26

N/A

Wed, 09-09-26

€ 50

Thu, 10-09-26

N/A

Fri, 11-09-26

N/A

Sat, 12-09-26

N/A

Sun, 13-09-26

N/A

Mon, 14-09-26

€ 70

Tue, 15-09-26

€ 52

Wed, 16-09-26

N/A

Thu, 17-09-26

N/A

Fri, 18-09-26

N/A

Sat, 19-09-26

N/A

Sun, 20-09-26

N/A

Mon, 21-09-26

N/A

Tue, 22-09-26

€ 52

Wed, 23-09-26

N/A

Thu, 24-09-26

€ 60

Fri, 25-09-26

N/A

Sat, 26-09-26

N/A

Sun, 27-09-26

N/A

Mon, 28-09-26

N/A

Tue, 29-09-26

N/A

Wed, 30-09-26

€ 52

Thu, 01-10-26

€ 51

Fri, 02-10-26

N/A

Sat, 03-10-26

€ 49

Sun, 04-10-26

€ 49

Mon, 05-10-26

€ 49

Tue, 06-10-26

€ 49

Wed, 07-10-26

€ 75

Thu, 08-10-26

N/A

Fri, 09-10-26

N/A

Sat, 10-10-26

N/A

Sun, 11-10-26

€ 49

Mon, 12-10-26

N/A

Beoordelingen

8,4
Zeer goed
gebaseerd op 24.239 scores van 
topsites

Beoordelingenoverzicht

Samengevat door AI op basis van 800+ beoordelingen · Laatst bijgewerkt op: 29 May 2026

Dit hotel is een veelzijdig stadshotel, ideaal voor gezinnen, sightseers en budgetreizigers, en biedt een rustige doch verbonden ervaring. Het heeft een uitstekende locatie in een levendige omgeving, met gemakkelijke toegang tot winkels, cafés en de Al-Rajhi-moskee. De meest aantrekkelijke voorziening van het hotel is de betrouwbare en frequente shuttleservice naar Masjid al-Haram, die gasten moeiteloos vervoer garandeert. Gasten prijzen consequent het professionele en gastvrije personeel, en het ontbijtbuffet is een hoogtepunt, met een breed scala aan heerlijke opties. Voor een rustigere ervaring kunt u overwegen een kamer met uitzicht op de tuin aan te vragen.

Bovengemiddeld goed beoordeeld voor Makkah

Gastenbeoordelingen

Uitstekend70%
Zeer goed11%
Goed8%
Redelijk3%
Slecht8%

Topvoorzieningen

  • Wifi in de lobby
  • Wifi in kamer
  • Parkeren
  • Airco
  • Restaurant
  • Hotelbar
  • Fitnessruimte

Alle voorzieningen

Accommodatievoorzieningen

  1. Zakencentrum
  2. Café
  3. Snelle in-/uitcheckservice
  4. Lift
  5. Fitnessruimte
  6. Parkeren
  7. Bar
  8. Vergaderruimtes
  9. Rookvrije kamers
  10. Restaurant
  11. 24-uurs receptie
  12. Snackbar

Voor kinderen

  1. Babybedje
  2. Kinderclub

Toegankelijkheid

  1. Rolstoeltoegankelijk
  2. Toegankelijke parkeerplaats

Kamervoorzieningen

  1. Badkamer met douche
  2. Strijkijzer & strijkplank
  3. Föhn
  4. Waterkoker
  5. Airconditioning
  6. Satelliet-tv
  7. Bureau
  8. Telefoon
  9. Kamerkluis
  10. Kabel-tv
  11. Koelkast
  12. Gratis wifi op de kamer

Sportfaciliteiten

  1. Gezonde levensstijl

Wellness

  1. Badjas

Locatie

Third Ring Rd, Makkah, 21514, Saoedi-Arabië

Afstand tot Millennium Makkah Al Naseem

Assalamu Alaika Ayyuha Annabi:1.8 km

Muzdalifah Station 3:3.1 km

Small Jamarah:4.4 km

Middle Jamarah:4.4 km

Stadium:5.1 km

Makkah:5.9 km

King Fahd Gate - 79:6.7 km

Suleiman's historic Palace:8 km

Mecca Museum:9.9 km

Umm Al-Qura University Sports Stadium:10.6 km

Arafat:11.2 km

King Abdul Aziz International Airport:80.6 km

Ontdek nabije trekpleisters

Accommodatiegegevens

Third Ring Rd, Makkah, 21514, Saoedi-Arabië

Veelgestelde vragen over Millennium Makkah Al Naseem

  • Is er een zwembad bij Millennium Makkah Al Naseem?

    Nee, Millennium Makkah Al Naseem heeft geen zwembad.

  • Zijn huisdieren toegestaan bij Millennium Makkah Al Naseem?

    Nee, bij Millennium Makkah Al Naseem zijn geen huisdieren toegestaan.

  • Is er parkeergelegenheid bij Millennium Makkah Al Naseem?

    Ja, Millennium Makkah Al Naseem heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.

  • Waar bevindt Millennium Makkah Al Naseem zich?

    Millennium Makkah Al Naseem bevindt zich op Third Ring Rd, 21514, Makkah, Saoedi-Arabië.

  • Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Millennium Makkah Al Naseem?

    In de buurt van Millennium Makkah Al Naseem liggen de volgende populaire attracties: Masjid Al Haram.

De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.

Hotels met topbeoordelingen in Makkah

  • Emaar Al Noor
    Selecteer datums om exacte prijzen te zien
  • Elaf Ajyad Hotel Makkah
    van€ 43
    Bekijk prijzen van 8 sites
  • M Hotel Makkah by Millennium
    van€ 35
    Bekijk prijzen van 14 sites
  • Swissotel Makkah
    van€ 181
    Bekijk prijzen van 17 sites
  • Jumeirah Jabal Omar Makkah
    van€ 163
    Bekijk prijzen van 14 sites
  • Makarem Ajyad Makkah Hotel
    van€ 142
    Bekijk prijzen van 10 sites
  • Snood Al Salam
    Selecteer datums om exacte prijzen te zien
  • Address Jabal Omar Makkah
    van€ 165
    Bekijk prijzen van 11 sites
  • Intercontinental Dar Al Tawhid Makkah
    van€ 311
    Bekijk prijzen van 13 sites

Bestemmingen in de buurt van Millennium Makkah Al Naseem