Assensvej 296, 5642, Fåborg, Denemarken
Selecteer datums om de prijzen en beschikbaarheid te zien
Prijzen bekijken
Millinge Gamle Skole

Vergelijk met vergelijkbare verblijven

Geselecteerd verblijf

Selecteer datums om de prijzen en beschikbaarheid te zien
Prijzen bekijken

Vergelijkbare verblijven

  • van€ 100
    Bekijk prijzen van 11 sites
    Prijzen bekijken
  • van€ 130
    Bekijk prijzen van 7 sites
    Prijzen bekijken
  • van€ 102
    Bekijk prijzen van 11 sites
    Prijzen bekijken
  • van€ 138
    Bekijk prijzen van 5 sites
    Prijzen bekijken
  • Selecteer datums om de prijzen en beschikbaarheid te zien
    Prijzen bekijken
  • Selecteer datums om de prijzen en beschikbaarheid te zien
    Prijzen bekijken
  • Selecteer datums om de prijzen en beschikbaarheid te zien
    Prijzen bekijken
  • Selecteer datums om de prijzen en beschikbaarheid te zien
    Prijzen bekijken
  • Selecteer datums om de prijzen en beschikbaarheid te zien
    Prijzen bekijken
  • Selecteer datums om de prijzen en beschikbaarheid te zien
    Prijzen bekijken

Beoordelingen

9,5
Uitstekend
gebaseerd op 75 scores van 
topsites

    Topvoorzieningen

    • Wifi in de lobby
    • Parkeren
    • Huisdieren toegestaan

    Alle voorzieningen

    Accommodatievoorzieningen

    1. Parkeren
    2. Huisdieren toegestaan
    3. Rookvrije kamers
    4. Gratis wifi in openbare ruimtes
    5. Factuur verstrekt

    Kamervoorzieningen

    1. Badkamer met douche
    2. Televisie
    3. Koelkast
    4. Flatscreen-tv
    5. Privébadkamer
    6. Onderling verbonden kamers

    Locatie

    Assensvej 296, 5642, Fåborg, Denemarken

    Afstand tot Millinge Gamle Skole

    Hvedholm:3.3 km

    Fåborg:5 km

    Faaborg Klokketårn:5.1 km

    Faaborg Museum for Fynsk Malerkunst:5.3 km

    Faaborg:5.4 km

    Kaleko Mølle:5.7 km

    Arreskov:7.9 km

    Brahetrolleborg Slot:9.7 km

    Skjoldnæs Fyr:18.3 km

    Egeskov Slot:18.9 km

    Søby Volde:24.3 km

    Hans Christian Andersen Airport:38.8 km

    Ontdek nabije trekpleisters

    Accommodatiegegevens

    Assensvej 296, 5642, Fåborg, Denemarken

    Veelgestelde vragen over Millinge Gamle Skole

    • Is er een zwembad bij Millinge Gamle Skole?

      Nee, Millinge Gamle Skole heeft geen zwembad.

    • Zijn huisdieren toegestaan bij Millinge Gamle Skole?

      Ja, Millinge Gamle Skole hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.

    • Is er parkeergelegenheid bij Millinge Gamle Skole?

      Ja, Millinge Gamle Skole heeft Parkeren voor gasten.

    • Waar bevindt Millinge Gamle Skole zich?

      Millinge Gamle Skole bevindt zich op Assensvej 296, 5642, Fåborg, Denemarken.

    • Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Millinge Gamle Skole?

      In de buurt van Millinge Gamle Skole liggen de volgende populaire attracties: Denmark Open, Fynshav Badestrand, Funen Art Museum, The Funen Village, Hejlsminde, Odense Zoo, Lundeborg Strand, Vemmingbund Badestrand.

    De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.

    Hotels met topbeoordelingen in Fåborg

    • 2 Sterren
      Hotel
      Horne
      /Geen score beschikbaar 
      Fåborg, 7.3 km vanaf Stadscentrum
      Selecteer datums om de prijzen en beschikbaarheid te zien
      Prijzen bekijken
    • 5 Sterren
      Hotel
      Hotel Falsled Kro Relais & Châteaux
      9,3Uitstekend (670 scores)
      Fåborg, 8.8 km vanaf Stadscentrum
      Selecteer datums om de prijzen en beschikbaarheid te zien
      Prijzen bekijken
    • Populaire keuze
      3 Sterren
      Hotel
      Gl. Avernæs Sinatur Hotel & Konference
      8,8Uitstekend (1.749 scores)
      Assens, 10.1 km vanaf Stadscentrum
      van€ 102
      Bekijk prijzen van 11 sites
      Prijzen bekijken
    • Populaire keuze
      3 Sterren
      Hotel
      Brobyværk Kro
      8,8Uitstekend (1.259 scores)
      Broby, 2.2 km vanaf Stadscentrum
      van€ 166
      Bekijk prijzen van 3 sites
      Prijzen bekijken
    • 3 Sterren
      Hotel
      Hyggelig country Lodge
      8,6Uitstekend (116 scores)
      Svendborg, 9.4 km vanaf Stadscentrum
      Selecteer datums om de prijzen en beschikbaarheid te zien
      Prijzen bekijken
    • Hotel
      Haramara
      9,2Uitstekend (154 scores)
      Svendborg, 8.8 km vanaf Stadscentrum
      Selecteer datums om de prijzen en beschikbaarheid te zien
      Prijzen bekijken
    • Hotel
      Hotel Faaborg Faaborg
      /Geen score beschikbaar 
      Svendborg, 23.6 km vanaf Stadscentrum
      Selecteer datums om de prijzen en beschikbaarheid te zien
      Prijzen bekijken
    • Hotel
      Strand Huset
      /Geen score beschikbaar 
      Sonderborg, 36.4 km vanaf Stadscentrum
      Selecteer datums om de prijzen en beschikbaarheid te zien
      Prijzen bekijken
    • 3 Sterren
      Hotel
      Thaisen Hus
      /Geen score beschikbaar 
      Ringe, 8.9 km vanaf Stadscentrum
      Selecteer datums om de prijzen en beschikbaarheid te zien
      Prijzen bekijken

    Bestemmingen in de buurt van Millinge Gamle Skole