


1 / 15
Neem een duik in een van de vele waterfaciliteiten, waaronder drie buitenzwembaden en een verwarmd binnenzwembad voor jouw gebruik.
Je bereikt de accommodatie vanaf La Florida Airport, dat op 29 kilometer afstand ligt, en je kunt gebruikmaken van gratis privéparkeergelegenheid op het terrein.
De receptie is mogelijk niet 24 uur per dag geopend, waardoor je soms even moet wachten tot er personeel aanwezig is.
Eet in het eigen restaurant waar Amerikaanse, lokale en internationale gerechten worden geserveerd, met vegetarische, zuivelvrije en veganistische opties op aanvraag.
Je hebt vanaf het terrein direct toegang tot de Elqui-rivier, waar je tuinen, typische vegetatie uit de vallei en aangewezen picknickplaatsen vindt.
Maak gebruik van de aanwezige quinchos, die zijn voorzien van koelkasten en stopcontacten om buiten maaltijden te bereiden.
In sommige kamers kun je geluid horen van naburige eenheden of geplande onderhoudswerkzaamheden aan de accommodatie.
Afstand tot Hotel Naturaleza Vertientes de Elqui
Vicuña:0.4 km
Comodoro Arturo Merino Benítez International Airport:373.8 km
Ja, Hotel Naturaleza Vertientes de Elqui heeft 2 zwembaden.
Nee, bij Hotel Naturaleza Vertientes de Elqui zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Hotel Naturaleza Vertientes de Elqui heeft Parkeren voor gasten.
Hotel Naturaleza Vertientes de Elqui bevindt zich op Ricardo Schwenn s/n, Vicuña, Coquimbo, 1760000, Vicuña, Chili.
Het annuleringsbeleid van Hotel Naturaleza Vertientes de Elqui varieert afhankelijk van het kamertype en de reserveringsvoorwaarden.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.