Perfect voor gezinnen, het hotel biedt tweepersoonskamers met twee tweepersoonsbedden.
Geniet van de internationale keuken in het restaurant van het hotel of ontspan met een drankje in de kleurrijke bar.
Het personeel staat bekend om zijn uitmuntende service om een onvergetelijk verblijf te garanderen.
Sommige kamers zijn onlangs gerenoveerd en bieden een moderne en ruime ervaring.
Blijf actief in het goed uitgeruste fitnesscentrum of ontspan in de rustige tuin.
Verken nabijgelegen attracties zoals het Mudam kunstmuseum, de Philharmonie Luxembourg concertzaal en het Grand Théâtre de Luxembourg.
Begin uw dag met een heerlijk huisgemaakt ontbijtbuffet.
Gelegen in het hart van Kirchberg, is het hotel goed bereikbaar met gratis openbaar vervoer.
Geniet van seizoensgebonden en huisgemaakte gerechten in het N'Bistro restaurant.
Organiseer seminars en vergaderingen in de 9 speciale, aanpasbare vergaderzalen van het hotel.
Ligging Novotel Luxenbourg Kirchberg ligt op 5 minuten loopafstand van het culturele centrum d'Coque en het winkel/recreatiecentrum Utolpolis, het moseum voor moderne kunst en het Grand Théâtre. Het stadscentrum is 10 minuten van het hotel verwijderd. Kamervoorzieningen de 260 hotelkamers voor tweepersonen zijn ingericht met een airconditioning, bureau met stoel, laptopaansluitingen, koffie- en theevoorzieningen, minibar, kluisje, kabeltelevisie, telefoon en Wi-Fi verbinding. Maaltijden Naast een ontbijtbuffet serveert het Coté Jardin restaurant een gevarieerde nationale en internationale keuken. Er is een keuze uit buffet- of à la cartegerechten. In de hotelbar zijn lokale en internationale cocktails en hapjes verkrijgbaar. Hotelfaciliteiten 24-uurs receptie, restaurant, bar, tuin, terras, rookvrije kamers, kamers voor mindervaliden, kluisje, lift, verwarming, speeltuin, roomservice, vergader/feestzaal, wasserij, stomerij, ontbijt op de kamer, fax- en kopieerdienst, Wi-Fi is tegen betaling in het gehele hotel verkrijgbaar, het hotel heeft eigen parkeerplaatsen. Tegen betaling zijn huisdieren toegestaan in het hotel, kinderen tot 16 jaar geen toeslag zonder extra bed.
Prijstrend
gebaseerd op 7803 scores van topsites
Nee, Novotel Luxembourg Kirchberg heeft geen zwembad.
Ja, Novotel Luxembourg Kirchberg hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Novotel Luxembourg Kirchberg heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
Je kunt bij Novotel Luxembourg Kirchberg inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Novotel Luxembourg Kirchberg bevindt zich op 6 rue Fort Niedergruenewald, 2226, Luxemburg Stad, Luxemburg.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.
Misschien vind je deze accommodaties ook interessant…