


1 / 23
Ontdek kamers met een eigen balkon, die een schilderachtig uitzicht bieden op de Yarra River en de omringende natuurlijke schoonheid.
Geniet van een unieke Rivasoul sauna-ervaring aan de Birrarung River, waarbij houtgestookte warmte wordt gecombineerd met verkwikkende koude rivierduiken.
Dineer in de openlucht op het grote buitenterras en geniet van het uitzicht op de tuinen van het pand en de eeuwenoude eik.
Verken de Yarra Valley met zijn wijnhuizen, het Redwood Forest en de Warburton Rail Trail, allemaal op korte rij- of loopafstand.
Breng je vrije tijd door in de gemeenschappelijke loungeruimtes, compleet met een biljarttafel en warme open haarden, perfect om te ontspannen.
Geniet elke ochtend van een uitgebreid huisgemaakt ontbijt, bereid met lokale ingrediënten en geserveerd met oprechte gastvrijheid.
Ervaar een eeuwenoud pension dat de elegantie van de jaren 20 combineert met modern comfort, en een rustige ontsnapping biedt aan de Yarra River.
Dit hotel is een rustig, historisch toevluchtsoord, perfect voor koppels en sightseers die op zoek zijn naar een vredig verblijf. Gelegen aan de oevers van de Yarra-rivier, biedt het directe toegang tot schilderachtige uitzichten en de Lilydale-Warburton Rail Trail. De accommodatie beschikt over uitnodigende gemeenschappelijke ruimtes, waaronder een pooltafel en een traditionele sauna aan de rivier, die volop mogelijkheden bieden voor ontspanning en vermaak. Gasten prijzen consequent de uitzonderlijke gastvrijheid en het heerlijke, bevredigende ontbijt, met huisgemaakte granola en barista-koffie. Voor een werkelijk unieke ervaring kunt u overwegen te genieten van het kampvuur aan de rivier voor een gedenkwaardige avond onder de sterren.
Afstand tot Oscar's on the Yarra
Warburton:1.9 km
La La Falls:4.5 km
Little Peninsula Tunnel:13.1 km
Sawdust Heap:13.5 km
Healesville Sanctuary:14.2 km
RACV Lyre Bird enclosure:14.2 km
Spirits of the Sky:14.2 km
Big Peninsula Tunnel:14.3 km
Camelot Castle:17.4 km
Healesville:17.5 km
Labyrinth Gardens:17.5 km
Melbourne Airport:74.2 km
Nee, Oscar's on the Yarra heeft geen zwembad.
Nee, bij Oscar's on the Yarra zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Oscar's on the Yarra heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Oscar's on the Yarra inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Oscar's on the Yarra bevindt zich op 3185 Warburton Hwy, 3799, Warburton, Australië.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.