


1 / 99
Neem een verfrissende duik in het unieke zoutwaterzwembad, dat je een bijzondere en aangename zwemervaring geeft.
Verwen jezelf in de wellnessruimte van het hotel, met twee sauna's en een jacuzzi, die volop mogelijkheden bieden voor ontspanning en verjonging.
Ontdek een werkelijk unieke omgeving, zorgvuldig gecreëerd door eigenaar Evert, een Nederlandse interieurontwerper en kunstenaar, wat je terugziet in elk detail, van meubels tot schilderijen.
Afstand tot Patrimonium
Tiszaszentimre:0.9 km
Soviet Airforce Museum:14 km
Luchthaven Debrecen:66.3 km
Ja, Patrimonium heeft 1 zwembad.
Nee, bij Patrimonium zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Patrimonium heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
Patrimonium bevindt zich op 2 Ságvári utca Kenderföld utca 2 ( utca új neve ), 5322, Tiszaszentimre, Hongarije.
In de buurt van Patrimonium liggen de volgende populaire attracties: Hortobagy National Park - the Puszta.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.