


1 / 17
Kom tot rust in de prachtige tuin en op het terras van het hotel, een serene omgeving om te ontspannen midden in de natuur.
Geniet van een verscheidenheid aan heerlijke en vers bereide gerechten, waaronder dagelijkse visspecialiteiten en een hoog gewaardeerde koude keuken met specialiteiten van de chef.
Je hebt directe toegang tot de ongerepte zandstranden van Sunny Beach, op slechts 50 meter van het hotel, perfect om te zonnebaden en te zwemmen.
Ontdek een leuke en veilige buitenspeeltuin voor kinderen, met entertainment en activiteiten voor jongere gasten.
Dit hotel is een budgetvriendelijk toevluchtsoord aan de kust, ideaal voor gezinnen en toeristen die op zoek zijn naar een levendige doch ontspannende vakantie-ervaring. De uitstekende ligging, op slechts een paar minuten lopen van het strand en genesteld in een park, biedt zowel rust als gemakkelijke toegang tot de bruisende gebieden van Sunny Beach. De accommodatie beschikt over een verfrissend zwembad, een populaire voorziening voor alle gasten. Het personeel wordt consequent geprezen om hun uitzonderlijke vriendelijkheid en behulpzaamheid, wat een aanvulling is op de over het algemeen gevarieerde en smakelijke maaltijden, vooral de diverse lunch- en dinerbuffetten. Voor een comfortabeler verblijf kunt u overwegen een kamer te vragen die verder van de hoofdgangen ligt om geluidsoverlast te minimaliseren.
Afstand tot Hotel Pliska
Zonnestrand:1 km
Khan's Tent:3.6 km
Church Of Christ Pantocrator:3.6 km
Church Of The Holy Archangels Michael And Gabriel:3.6 km
Ruins Basilica Virgin Merciful (Eleusa):3.6 km
Church Of Saint Sophia:3.7 km
St. Stefan:3.7 km
Church Of Saint Paraskeva:3.7 km
Church Of St. John Aliturgetos:3.8 km
Thracian Tomb And Sanctuary:16.2 km
Burgas Airport:20.5 km
Nee, Hotel Pliska heeft geen zwembad.
Nee, bij Hotel Pliska zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Hotel Pliska heeft Parkeren voor gasten.
Hotel Pliska bevindt zich op зона Изток, 8240, Zonnestrand, Bulgarije.
In de buurt van Hotel Pliska liggen de volgende populaire attracties: Plaj Slantchev Briag, Bridge of Burgas, Bus station Sunny Beach, Marina Sozopol, Aquapark Nessebar, Sveti Stefan, Port of Nessebar, Burgas Airport.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.