- Gratis wifi
- Parkeren



1 / 50
Je verblijft in gemoderniseerde kamers met tegelvloeren, airconditioning en een eigen badkamer.
Vanaf de ingang van de accommodatie loop je in 15 tot 20 minuten naar het Colosseum en de Trevifontein.
Sommige kamers hebben een beperkte ruimte in de doucheruimte en mogelijk is de toegang tot stopcontacten beperkt.
Neem je huisdieren zonder extra kosten mee tijdens je verblijf.
Het team ter plaatse helpt je graag met lokale aanbevelingen, het boeken van taxi's en het veilig opbergen van je bagage.
Je bereikt het treinstation Roma Termini in slechts 300 meter, waar je eenvoudig gebruikmaakt van metro-, bus- en luchthavenverbindingen.
Ondanks de geluidsdichte ramen kan er in sommige kamers omgevingsgeluid van de omliggende straten hoorbaar zijn.
Hotel Principe Amedeo is een 2-sterrenhotel gevestigd in een 19e-eeuws gebouw. Het ligt op een steenworp afstand van station Roma Termini. Het hotel biedt gerenoveerde kamers met marmeren tegels, fietsverhuur en geselecteerde appartementen beschikken over een bubbelbad. Gasten hebben ook toegang tot Netflix en Prime Video, en huisdieren zijn zonder extra kosten welkom. Het hotel heeft een beoordelingsscore van 8,5 op basis van meer dan 1.000 beoordelingen, waarbij de persoonlijke service van de eigenaar positief wordt benadrukt door gasten.
Dit hotel is een budgetvriendelijke stedelijke uitvalsbasis, ideaal voor toeristen en soloreizigers die gemak en waarde zoeken in Rome. De uitstekende locatie nabij station Roma Termini biedt ongeëvenaarde toegang tot openbaar vervoer en belangrijke bezienswaardigheden. De accommodatie biedt schone, comfortabele en goed onderhouden kamers, wat zorgt voor een aangenaam verblijf. Gasten prijzen consequent de uitzonderlijke gastvrijheid van het receptiepersoneel en waarderen de aanbevelingen voor lokale Romeinse trattoria's. Voor een rustigere ervaring kunnen gasten het beste een kamer aan de tuinzijde aanvragen.
Via Principe Amedeo, 2/Piano Terra, 00185, Rome, Italië
Op loopafstand van belangrijke bezienswaardigheden
Vanaf de ingang van de accommodatie loop je in 15 tot 20 minuten naar het Colosseum en de Trevifontein.
Via Principe Amedeo, 2/Piano Terra, 00185, Rome, Italië
Nee, HOTEL PRINCIPE AMEDEO heeft geen zwembad.
Nee, bij HOTEL PRINCIPE AMEDEO zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, HOTEL PRINCIPE AMEDEO heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij HOTEL PRINCIPE AMEDEO inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
HOTEL PRINCIPE AMEDEO bevindt zich op Via Principe Amedeo, 2/Piano Terra, 00185, Rome, Italië.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.