
1 / 1
Bewonder pittoreske vergezichten over het omliggende platteland en de verre Cádiz-brug vanuit de uitnodigende sfeer van het restaurant.
Verken het charmante centrum van Medina Sidonia, op slechts drie minuten lopen van het hotel, met gemakkelijke toegang tot lokale bezienswaardigheden.
Geniet van je maaltijd met je geliefde huisdieren, want het restaurant verwelkomt ze, zelfs binnen in comfort met airconditioning.
Profiteer van handige privéparkeergelegenheid op het terrein, wat aankomsten en vertrekken probleemloos maakt voor gasten die met de auto reizen.
Proef authentieke regionale gerechten, gespecialiseerd in wild, ossenstaartstoofpot en gestoofde patrijs, bereid met lokale ingrediënten en een vleugje liefde.
Ervaar uitzonderlijke gastvrijheid van personeel zoals Magdalena, José en Iván, bekend om hun professionaliteit en warme, persoonlijke aandacht.
Afstand tot Hotel restaurante El Duque
Medina-Sidonia:0.7 km
Jerez Airport:33.6 km
Nee, Hotel restaurante El Duque heeft geen zwembad.
Nee, bij Hotel restaurante El Duque zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Hotel restaurante El Duque heeft Parkeren voor gasten.
Hotel restaurante El Duque bevindt zich op Avenida del Mar, 10, 11170, Medina-Sidonia, Spanje.
In de buurt van Hotel restaurante El Duque liggen de volgende populaire attracties: Bolonia, La Barrosa, Circuito de Jerez, Los Caños de Meca, El Palmar, Playa del Carmen, Puerto de Rota, Carabela La Niña.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.