
1 / 1
Kom tot rust in het uitnodigende verwarmde zwembad, met comfortabele ligbedden en cabana's, perfect voor een ontspannen dag met volledige eet- en drinkservice.
Geniet van uitstekend Italiaans eten, een geweldige wijnselectie en perfecte service bij Isola, met gerechten zoals langzaam gegaarde lamsbout en uitzicht over het strand.
Ervaar een mix van kustcomfort en moderne stijl, met een smaakvolle, ingetogen inrichting die past bij de natuurlijke omgeving van het eiland.
Stap direct op het ongerepte zand van Thomson Bay Beach, op slechts 200 meter van het hotel, perfect om te zwemmen en te ontspannen.
Ontdek doordacht ontworpen rolstoeltoegankelijke kamers met gepolijste betonnen vloeren, geschikte meubel- en schakelhoogtes, en ruime badkamers met onderrijdbare wastafels.
Krijg toegang tot een privé, van airconditioning voorziene lounge met banken, een open haard, gratis thee, koffie, vers fruit en minidonuts, ideaal om te ontspannen.
Dit hotel is een levendig toevluchtsoord aan het strand, ideaal voor koppels en luxereizigers die op zoek zijn naar een ontspannen eilandvakantie. De accommodatie heeft een onovertroffen centrale ligging direct aan het strand en op korte loopafstand van de veerhaven, wat gemakkelijke toegang biedt tot Thompson Bay om te zwemmen en tot lokale bezienswaardigheden. Gasten kunnen ontspannen bij het prachtige zwembad met comfortabele ligstoelen of genieten van de exclusieve Samphire Club lounge. Het uitzonderlijke personeel wordt consequent geprezen om hun vriendelijke en behulpzame service, als aanvulling op de diverse en hoogwaardige eetervaringen bij Lontara en Isola Italian Restaurant. Voor een echt verwennende ervaring kunt u overwegen een Beachfront kamer te boeken voor een weids uitzicht en een ontspannen gevoel van ruimte.
Afstand tot Samphire Rottnest
Settlement:0.1 km
Western Australian Maritime Museum:19.6 km
AQWA – The Aquarium of Western Australia:26.6 km
Jacob's Ladder:29.1 km
Perth Zoo:29.6 km
RAC Arena:29.8 km
Perth:30.2 km
The Bell Tower:30.2 km
Perth Mint:31.2 km
HBF Park:31.5 km
WACA Ground:32.1 km
Perth Airport:40.8 km
Ja, Samphire Rottnest heeft 2 zwembaden.
Nee, bij Samphire Rottnest zijn geen huisdieren toegestaan.
Nee, Samphire Rottnest heeft geen parkeergelegenheid.
Je kunt bij Samphire Rottnest inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Samphire Rottnest bevindt zich op Corner Parker Point Rd and, McCallum Ave, 6161, Perth, Australië.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.