Reserveer je avondmaaltijd van tevoren om in het restaurant van de accommodatie te eten, aangezien er op loopafstand geen andere eetgelegenheden zijn.
Bekijk het noorderlicht vanaf het terrein van de accommodatie, die in een landelijke omgeving ligt, ver weg van storende lichtvervuiling.
De accommodatie ligt in een landelijk gebied, waardoor je ongeveer 15 tot 20 minuten moet rijden om het dichtstbijzijnde dorp te bereiken voor extra voorzieningen of restaurants.
Vanaf deze centrale locatie aan de zuidkust rijd je in ongeveer 8 kilometer naar de Seljalandsfoss-waterval.
Zet zelf een warme drank met de waterkoker en koffie- en theefaciliteiten die in elke kamer aanwezig zijn.
Je moet ongeveer 2 kilometer over een onverharde grindweg rijden om vanaf de hoofdweg bij de ingang van de accommodatie te komen.
Nee, Hotel Selja heeft geen zwembad.
Nee, bij Hotel Selja zijn geen huisdieren toegestaan.
Nee, Hotel Selja heeft geen parkeergelegenheid.
Hotel Selja bevindt zich op s 250, Dímonarvegur 861, , Hvolsvöllur, IJsland.
Het annuleringsbeleid van Hotel Selja varieert afhankelijk van het kamertype en de reserveringsvoorwaarden.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.