
1 / 1
Geniet van adembenemende, onbelemmerde uitzichten op de Oostzee direct vanuit geselecteerde kamers en de uitnodigende ontbijtruimte.
Proef heerlijke regionale gerechten, vooral verse visgerechten zoals kabeljauw en snoekbaars, geserveerd in een gastvrije sfeer.
Ontdek ruime, nieuw gerenoveerde tweekamerappartementen op de begane grond, die voldoende ruimte en moderne voorzieningen bieden voor gezinnen.
Profiteer van de uitzonderlijke ligging van het hotel direct aan het strand van Kühlungsborn, met directe toegang tot de promenade en het zandstrand.
Geniet van een gastvrij verblijf met je hond, want honden zijn van harte welkom in het hotel en restaurant.
Ervaar een warme en gastvrije sfeer in dit individueel ontworpen hotel, dat een gezellig en vertrouwd verblijf biedt voor alle gasten.
Dit hotel is een charmant en liefdevol ontworpen toevluchtsoord, ideaal voor stellen en sightseers die een rustige sfeer zoeken met gemakkelijke toegang tot lokale bezienswaardigheden. De accommodatie heeft een uitzonderlijke ligging direct aan de promenade en op slechts enkele meters van het strand, wat directe toegang tot de Oostzee biedt. Gasten kunnen genieten van de unieke prachtige tuin met zitjes en een zelfbedieningsbar, die een ontspannende oase vormt. Het personeel wordt consequent geprezen om hun uitzonderlijke vriendelijkheid en behulpzaamheid, wat een aanvulling is op het heerlijke en uitgebreide ontbijt en het uitstekende eigen restaurant. Voor een rustiger verblijf wordt gasten aangeraden een kamer met uitzicht op de tuin te kiezen.
Afstand tot Strandhaus WOTAN
Ostseebad Kühlungsborn:1.6 km
Luchthaven Lübeck:77.1 km
Nee, Strandhaus WOTAN heeft geen zwembad.
Ja, Strandhaus WOTAN hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Strandhaus WOTAN heeft Parkeren voor gasten.
Strandhaus WOTAN bevindt zich op Ostseeallee 42, 18225, Ostseebad Kühlungsborn, Duitsland.
In de buurt van Strandhaus WOTAN liggen de volgende populaire attracties: Warnemünder Umgang, Seebad Warnemünde, Kühlungsborn Ost, Rostock Port, Fähranleger Warnemünde, Heiligendamm, Strand Boltenhagen, Strand.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.