


1 / 98
Ontdek de 8.000 m² grote droomtuin met een natuurlijke zwemvijver gevuld met bergbronwater, ligweides en afgelegen ontspanningszones.
Kom tot rust in de wellnessruimte, die een Finse sauna, stoombad, infraroodcabine, warmtebank en een ontspanningsruimte met theebar omvat.
Beleef eindeloos plezier met een kinderclub die kinderopvang biedt, een indoor speelkamer met een klimmuur, een skelterbaan, een kleine dierenweide en een speciale sapbar.
Reis met je hond, die welkom is om mee te eten in een aparte caféruimte, met water- en voerbakken op aanvraag beschikbaar.
Geniet van directe toegang tot het 18.000 m² grote Parkbad Döbriach aan de Millstätter See, op slechts 10 minuten lopen, met gratis ligstoelen en boten.
Geniet van een heerlijke culinaire ervaring met een ontbijtbuffet, een zomers lunchbuffet en een 4-gangen dinermenu met regionale Karinthische specialiteiten en internationale gerechten.
Kies voor accommodaties met kitchenettes die zijn uitgerust met een koelkast en kookplaat, ideaal voor langere verblijven of gezinnen.
Dit hotel is een levendige, gezinsvriendelijke plek, perfect voor gezinnen en sightseers die op zoek zijn naar een actieve en boeiende vakantie. De uitstekende ligging nabij Millstätter See biedt gemakkelijke toegang tot watersporten en schilderachtige excursies. Het hoogtepunt van de accommodatie is de uitgestrekte tuin, met een natuurlijke zwemvijver, een skelterbaan en een kinderboerderij, wat zorgt voor eindeloos vermaak voor kinderen. Gasten prijzen consequent het uitzonderlijk vriendelijke en attente personeel, en het heerlijke ontbijtbuffet en de viergangen diners. Voor een werkelijk unieke ervaring, maak zeker gebruik van de speciale kaart van de receptie voor gratis toegang tot het uitgestrekte Parkbad Döbrich.
Afstand tot Hotel Trattnig
Radenthein:4.5 km
Rothenthurn Castle:5.3 km
Klagenfurt Airport:54.3 km
Ja, Hotel Trattnig heeft 2 zwembaden.
Ja, Hotel Trattnig hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Hotel Trattnig heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
Je kunt bij Hotel Trattnig inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Hotel Trattnig bevindt zich op Döbriach-Seestraße 66, 9873, Radenthein, Oostenrijk.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.