- Zwembad
- Parkeren
- Hotelbar



1 / 8
Geniet vanuit elke kamer en vanaf het buitenterras van een onbelemmerd uitzicht op het omliggende landschap.
Kom tijdens je verblijf tot rust op het beschutte terras of neem een duik in het goed onderhouden buitenzwembad.
De accommodatie ligt dicht bij de weg naar Ultental, waardoor er verkeersgeluid hoorbaar kan zijn.
Begin je dag met een gevarieerd ontbijt met huisgemaakte producten, zoals jam en zeep die door de eigenaren zelf zijn gemaakt.
Maak gebruik van de koelkast in de accommodatie om op elk gewenst moment wijn, bier en water te kopen.
De attente eigenaren staan voor je klaar met lokale tips en houden tijdens het ontbijt rekening met je persoonlijke dieetwensen.
Ultnerstrasse 16/A, 39011, Lana, Italië
Ultnerstrasse 16/A, 39011, Lana, Italië
Ja, Hotel Vigilhof heeft 2 zwembaden.
Nee, bij Hotel Vigilhof zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Hotel Vigilhof heeft Parkeren voor gasten.
Hotel Vigilhof bevindt zich op Ultnerstrasse 16/A, 39011, Lana, Italië.
In de buurt van Hotel Vigilhof liggen de volgende populaire attracties: Skigebiet Sölden, Lago di Tovel, Sella Ronda, Stubaier Gletscher, Borgo di Vipiteno, Dolomites, Stelvio National Park, Alpe di Siusi.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.