
1 / 1
Profiteer van een grote, ommuurde en goed verlichte parkeerplaats, die je gemoedsrust geeft met beveiligingscamera's voor je voertuig.
Ervaar een unieke mix van rustieke charme en elegantie met originele mahoniehouten deuren, ramen en antieke meubels door het hele hotel.
Geniet van een korte wandeling van 13 minuten naar de iconische Catedral Nossa Senhora da Glória, een centraal herkenningspunt in Maringá.
Geniet van een heerlijk ontbijtbuffet in een prachtig bewaard gebleven, met hout beklede eetzaal, die de charme van de jaren 1920-1960 oproept.
Afstand tot Hotel Vila Rica
Maringá:0.8 km
Sydney (Kingsford Smith) Airport:3.4 km
Foz Do Iguaçu International Airport:354.3 km
Nee, Hotel Vila Rica heeft geen zwembad.
Nee, bij Hotel Vila Rica zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Hotel Vila Rica heeft Parkeren voor gasten.
Hotel Vila Rica bevindt zich op Rua Joubert de Carvalho, 252, 87013-200, Maringá, Brazilië.
Het annuleringsbeleid van Hotel Vila Rica varieert afhankelijk van het kamertype en de reserveringsvoorwaarden.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.