


1 / 22
Neem een verfrissende duik in het goed onderhouden buitenzwembad, omringd door weelderig tropisch groen voor ultieme ontspanning.
Ervaar op maat gemaakte therapieën, waaronder Shirodhara voorhoofdoliebehandelingen en kruidenstoombaden, begeleid door een ervaren Ayurvedische arts voor jouw specifieke behoeften.
Kom tot rust in de uitgestrekte tropische tuin van 4.000 m², met afgelegen hoekjes, ligstoelen en schaduwrijke plekjes die perfect zijn voor stille contemplatie.
Geniet van een korte wandeling naar Maggona Beach, een rustig vissersstrand ideaal voor zonsondergangwandelingen, met andere zwemstranden op korte afstand.
Breng lichaam en geest in harmonie met dagelijkse yoga en meditatie, geschikt voor alle niveaus, gehouden in een speciale ruimte in de prachtige tuin.
Dompel jezelf onder in oude wijsheid met uitgebreide 10-daagse of 21-daagse Ayurveda-trainingsprogramma's, die theorie combineren met praktische toepassingen.
Afstand tot Villa Velmarie Yoga and Ayurveda house all inclusive
Bentota:9.7 km
Bandaranaike International Airport:75.9 km
Ja, Villa Velmarie Yoga and Ayurveda house all inclusive heeft 1 zwembad.
Nee, bij Villa Velmarie Yoga and Ayurveda house all inclusive zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Villa Velmarie Yoga and Ayurveda house all inclusive heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Villa Velmarie Yoga and Ayurveda house all inclusive inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Villa Velmarie Yoga and Ayurveda house all inclusive bevindt zich op 39 Kudawa Road Maggona, , Bentota, Sri Lanka.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.