- Parkeren
- Restaurant
Schuif aan in het restaurant van het hotel voor mediterrane gerechten, met volop keuze uit vegetarische, zuivelvrije en veganistische opties.
Geniet van je eigen buitenruimte, want elke kamer is voorzien van een privébalkon of terras.
Er is geen 24-uursreceptie aanwezig en je maakt gebruik van een digitale of incheckprocedure op afstand.
Je loopt vanaf de ingang van het hotel in slechts 200 meter naar het historische amfitheater van Arles.
Je verblijft op minder dan 400 meter van het stadscentrum en op 10 minuten lopen van het treinstation.
Er is geen lift in het gebouw, dus houd er rekening mee dat je de trap moet nemen om de kamers op de hogere verdiepingen te bereiken.
Vanwege de ramen met enkel glas en de ligging aan een levendig plein kun je geluiden van de straat en nabijgelegen restaurants horen.
De kamers beschikken niet over airconditioning, wat tijdens warme zomermaanden invloed kan hebben op je comfort.
1 Place Voltaire, 13200, Arles, Frankrijk
Dicht bij het amfitheater van Arles
Je loopt vanaf de ingang van het hotel in slechts 200 meter naar het historische amfitheater van Arles.
1 Place Voltaire, 13200, Arles, Frankrijk
Nee, Hotel Voltaire heeft geen zwembad.
Nee, bij Hotel Voltaire zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Hotel Voltaire heeft Parkeren voor gasten.
Hotel Voltaire bevindt zich op 1 Place Voltaire, 13200, Arles, Frankrijk.
In de buurt van Hotel Voltaire liggen de volgende populaire attracties: Pont du Gard, Arena of Nimes, Gare d'Avignon Centre, Avignon-Nord, Avignon-Sud, Point Zéro, Centre historique de Avignon, Parc Naturel Régional de Camargue.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.