
1 / 1
Geniet van traditionele Oostenrijkse gerechten en ontspan in de gezellige bar met een stenen open haard, perfect na een dag op de piste.
Profiteer van het gemak van een eigen skiverhuurwinkel, die direct bij het hotel uitrusting verhuurt en onderhoudt.
Kom helemaal tot rust in de gratis spa, met een Finse sauna, een stoombad en een infraroodcabine voor de ultieme ontspanning.
Verken het unieke Beatles Memorial, op loopafstand, dat de historische band van de band met Obertauern herdenkt.
Ontdek ruime appartementen met een volledig uitgeruste keuken, ideaal voor gezinnen die zelf willen koken en voor langere verblijven.
Afstand tot Hotel Winter
Obertauern:1.2 km
Luchthaven Salzburg:72.7 km
Nee, Hotel Winter heeft geen zwembad.
Nee, bij Hotel Winter zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Hotel Winter heeft Parkeren voor gasten.
Hotel Winter bevindt zich op Römerstraße 9, 5562, Obertauern, Oostenrijk.
In de buurt van Hotel Winter liggen de volgende populaire attracties: Snow Space Flachau, St. Johann-Alpendorf, Katschberg Ski Resort, Dachstein Glacier, Wagrain-Kleinarl, Hallstätter See, Zauchensee skiing area, Rauriser Hochalmbahnen.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.