Bekijk prijzen van 15 sites
van€ 99
Hotel Zuiderduin
Hotel Zuiderduin
Hotel Zuiderduin
Hotel Zuiderduin
Hotel Zuiderduin

Over Hotel Zuiderduin

  • Internationaal buffetrestaurant

    Dompel je onder in een rijke culinaire ervaring met gevarieerde dinerbuffetten, live showcooking en een uitgebreide ontbijtselectie.

  • Beveiligde ondergrondse parkeergarage

    Profiteer van het gemak van een grote parkeergelegenheid direct onder het hotel, met gemakkelijke toegang tot de receptie.

  • Verwarmd binnenzwembad

    Neem een verfrissende duik in het ruime binnenzwembad, dat een whirlpool en speciale ruimte biedt voor het hele jaar door waterplezier.

  • Squash- en fitnessfaciliteiten op locatie

    Houd je actieve routine op peil met toegang tot professionele squashbanen en een fitnessruimte die is uitgerust voor zowel cardio- als krachttraining.

  • Ligging in een kustduinlandschap

    Ervaar een verblijf aan de voet van de duinen, op slechts 100 meter van een breed zandstrand en op korte loopafstand van de charmante winkelstraat van Egmond aan Zee.

  • Binnenspeeltuin Wally de Walrus

    Laat kinderen een speciale binnenspeeltuin en een aparte arcadehal verkennen, wat zorgt voor vermaak ongeacht het weer aan de Noordzee.

  • Veelzijdige kamer- en appartementopties

    Kies uit moderne hotelkamers met balkon, suites met bubbelbaden, of appartementen met meerdere slaapkamers en een kitchenette voor langere verblijven.

Hotel Zuiderduin is een 4-sterrenhotel in Egmond aan Zee met directe toegang tot het zandstrand, dat op 100 meter afstand ligt. De accommodatie beschikt over een uitgebreid wellness- en spacentrum met een verwarmd binnenzwembad en drie sauna's. Gasten kunnen kiezen voor kamers met een eigen balkon en er zijn speciale huisdiervriendelijke kamers beschikbaar. De eetgelegenheden omvatten een buffetrestaurant, een bistro en een pub, naast een retro bowlingcentrum met lichtshows in jaren '70-stijl. Voor kinderen is er een binnenspeeltuin genaamd "Wally de Walrus". Het hotel heeft een beoordelingsscore van 8,4 op basis van meer dan 10.000 beoordelingen, waarbij de activiteiten, de ervaring en de locatie positief worden benadrukt door gasten.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en is mogelijk niet 100% nauwkeurig.

Vergelijk met vergelijkbare verblijven

Geselecteerd verblijf

  • Gratis wifi
  • Zwembad
  • Wellness
Bekijk prijzen van 15 sites
van€ 99

Vergelijkbare verblijven

    • Gratis wifi
    • Zwembad
    • Wellness
    Bekijk prijzen van 13 sites
    van€ 119
    • Gratis wifi
    • Zwembad
    • Wellness
    Bekijk prijzen van 17 sites
    van€ 76
    • Gratis wifi
    • Zwembad
    • Wellness
    Bekijk prijzen van 17 sites
    van€ 56
    • Gratis wifi
    • Parkeren
    • Airco
    Bekijk prijzen van 19 sites
    van€ 60
    • Gratis wifi
    • Parkeren
    • Restaurant
    Bekijk prijzen van 19 sites
    van€ 46
    • Parkeren
    • Huisdieren toegestaan
    Selecteer datums om exacte prijzen te zien
    • Gratis wifi
    • Parkeren
    Selecteer datums om exacte prijzen te zien
    • Wellness
    Selecteer datums om exacte prijzen te zien
    • Selecteer datums om exacte prijzen te zien
      • Gratis wifi
      • Parkeren
      • Restaurant
      Bekijk prijzen van 4 sites
      van€ 95
      • Parkeren
      Selecteer datums om exacte prijzen te zien
      • Gratis wifi
      • Huisdieren toegestaan
      Selecteer datums om exacte prijzen te zien

    Prijstrend

    Gebaseerd op de laagste prijzen op trivago van de afgelopen 30 dagen
    € 186
    € 95
    € 0

    do., 08-10-26

    € 174

    vr., 09-10-26

    € 170

    za., 10-10-26

    € 183

    zo., 11-10-26

    € 134

    ma., 12-10-26

    € 170

    di., 13-10-26

    € 156

    wo., 14-10-26

    € 156

    do., 15-10-26

    € 156

    vr., 16-10-26

    € 171

    za., 17-10-26

    € 178

    zo., 18-10-26

    € 157

    ma., 19-10-26

    € 164

    di., 20-10-26

    € 170

    wo., 21-10-26

    € 153

    do., 22-10-26

    € 153

    vr., 23-10-26

    N/A

    za., 24-10-26

    N/A

    zo., 25-10-26

    € 109

    ma., 26-10-26

    € 172

    di., 27-10-26

    € 172

    wo., 28-10-26

    € 171

    do., 29-10-26

    € 170

    vr., 30-10-26

    € 186

    za., 31-10-26

    € 185

    zo., 01-11-26

    € 140

    ma., 02-11-26

    € 125

    di., 03-11-26

    € 128

    wo., 04-11-26

    € 128

    do., 05-11-26

    € 130

    vr., 06-11-26

    N/A

    za., 07-11-26

    N/A

    zo., 08-11-26

    € 104

    ma., 09-11-26

    € 125

    di., 10-11-26

    € 125

    wo., 11-11-26

    € 125

    do., 12-11-26

    € 125

    vr., 13-11-26

    N/A

    za., 14-11-26

    € 143

    zo., 15-11-26

    € 104

    ma., 16-11-26

    € 123

    di., 17-11-26

    € 125

    wo., 18-11-26

    € 125

    do., 19-11-26

    € 125

    vr., 20-11-26

    € 141

    za., 21-11-26

    € 159

    zo., 22-11-26

    € 180

    ma., 23-11-26

    N/A

    di., 24-11-26

    N/A

    wo., 25-11-26

    € 118

    do., 26-11-26

    € 117

    vr., 27-11-26

    N/A

    za., 28-11-26

    N/A

    Beoordelingen

    8,4
    Zeer goed
    gebaseerd op 12.586 scores van 
    topsites

    Beoordelingenoverzicht

    Samengevat door AI op basis van 900+ beoordelingen

    Dit hotel is een levendig toevluchtsoord direct aan het strand, geschikt voor gezinnen, stellen en vriendengroepen. Het heeft een uitstekende locatie direct aan zee, met directe toegang tot het strand en een charmant lokaal dorp. De accommodatie beschikt over een uitgebreid aanbod aan faciliteiten, waaronder een zwembad, wellnessruimte, bowlingbaan en een gezellige Ierse pub. Gasten prijzen consequent het uitzonderlijke personeel en de service vanwege hun vriendelijkheid en behulpzaamheid, en de culinaire ervaring, waarbij zowel het ontbijt- als dinerbuffet vaak worden geprezen om hun uitgebreide selectie en kwaliteit. Voor een werkelijk memorabel verblijf kunt u overwegen een kamer met uitzicht op zee te boeken om van de prachtige omgeving te genieten.

    Bovengemiddeld goed beoordeeld voor Egmond aan Zee

    Gastenbeoordelingen

    Uitstekend35%
    Zeer goed36%
    Goed18%
    Redelijk8%
    Slecht3%

    Topvoorzieningen

    • Wifi in de lobby
    • Wifi in kamer
    • Zwembad
    • Wellness
    • Parkeren
    • Restaurant
    • Hotelbar
    • Fitnessruimte

    Alle voorzieningen

    Wellness

    1. Schoonheidscentrum
    2. Massage
    3. Sauna
    4. Bubbelbad
    5. Hydrotherapie
    6. Lichaamsbehandelingen
    7. Hot stone massage
    8. Lichaamsscrub
    9. Body wrap

    Accommodatievoorzieningen

    1. Zakencentrum
    2. Arcade/videogames
    3. Entreehal/lobby
    4. Snelle in-/uitcheckservice
    5. Lift
    6. Fitnessruimte
    7. Kapsalon
    8. Parkeren
    9. Bar
    10. Binnenzwembad
    11. Hotelkluis
    12. Vergaderruimtes

    Toegankelijkheid

    1. Rolstoeltoegankelijk
    2. Toegankelijke paden
    3. Toegankelijke parkeerplaats

    Kamervoorzieningen

    1. Ramen die openen
    2. Televisie
    3. Centrale verwarming
    4. Satelliet-tv
    5. Telefoon
    6. Kamerkluis
    7. Kabel-tv
    8. Wifi (kamer)
    9. Anti-allergeen beddengoed
    10. Gratis wifi op de kamer

    Sportfaciliteiten

    1. Biljart
    2. Bowling
    3. Gezonde levensstijl
    4. Squash
    5. Wandelpad

    Hotelthema/-type

    1. Congreshotel

    Hotelkenmerken

    1. Gezinsvriendelijk
    2. LGBTQ+-vriendelijk

    Locatie

    Zeeweg 52, 1931VL, Egmond aan Zee, Nederland
    Hoogtepunt
    Ligging in een kustduinlandschap
    Ervaar een verblijf aan de voet van de duinen, op slechts 100 meter van een breed zandstrand en op korte loopafstand van de charmante winkelstraat van Egmond aan Zee.

    Afstand tot Hotel Zuiderduin

    Egmond aan Zee:0.2 km

    Luchthaven Schiphol:34.9 km

    Ontdek nabije trekpleisters

    Accommodatiegegevens

    Zeeweg 52, 1931VL, Egmond aan Zee, Nederland

    Veelgestelde vragen over Hotel Zuiderduin

    • Is er een zwembad bij Hotel Zuiderduin?

      Ja, Hotel Zuiderduin heeft 1 zwembad.

    • Zijn huisdieren toegestaan bij Hotel Zuiderduin?

      Nee, bij Hotel Zuiderduin zijn geen huisdieren toegestaan.

    • Is er parkeergelegenheid bij Hotel Zuiderduin?

      Ja, Hotel Zuiderduin heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.

    • Hoe laat kun je in- en uitchecken bij Hotel Zuiderduin?

      Je kunt bij Hotel Zuiderduin inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .

    • Waar bevindt Hotel Zuiderduin zich?

      Hotel Zuiderduin bevindt zich op Zeeweg 52, 1931VL, Egmond aan Zee, Nederland.

    De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.

    Hotels met topbeoordelingen in Egmond aan Zee

    • Vila Vora 1
      Selecteer datums om exacte prijzen te zien
    • Zomerhuis Tuls
      Selecteer datums om exacte prijzen te zien
    • Mare Liberum
      Selecteer datums om exacte prijzen te zien
    • Egmond Aan Zee
      Selecteer datums om exacte prijzen te zien
    • Sonnevanck
      Selecteer datums om exacte prijzen te zien
    • Sterflat Appartement
      Selecteer datums om exacte prijzen te zien
    • Duinkust
      Selecteer datums om exacte prijzen te zien
    • Strandhotel Golfzang
      Bekijk prijzen van 10 sites
      van€ 72
    • Populaire keuze
      Hotel Victoria
      Bekijk prijzen van 12 sites
      van€ 87

    Bestemmingen in de buurt van Hotel Zuiderduin