


1 / 33
Boek een kamer met een privébalkon om te genieten van een direct uitzicht op de omliggende bergen en gletsjers.
Koop je skipassen direct bij de receptie van het hotel en profiteer tijdens het winterseizoen van een aanbieding van 10%.
Sommige badkamers zijn voorzien van oudere armaturen en inrichting in vergelijking met de gemoderniseerde interieurs van de kamers.
Eet in het eigen restaurant waar Franse, Italiaanse en lokale Zwitserse gerechten worden geserveerd, met op verzoek vegetarische en veganistische opties.
Je loopt vanaf de ingang van het hotel in slechts 300 meter naar de Alpin Express-kabelbaan.
Je bereikt het busstation van Saas-Fee op slechts 150 meter van de ingang van het hotel.
De accommodatie beschikt niet over een eigen wellnessruimte, maar je kunt gebruikmaken van de faciliteiten in de nabijgelegen jeugdherberg.
Het eigen restaurant serveert op woensdag en donderdag geen diner, waardoor je op die avonden ergens anders kunt gaan eten.
Dit hotel is een rustig toevluchtsoord in de bergen, ideaal voor gezinnen, koppels en sightseers die op zoek zijn naar een ontspannen uitje met gemakkelijke toegang tot avontuur. De centrale ligging in het dorp biedt gemakkelijke toegang tot het busstation en parkeerfaciliteiten, wat aankomst en verkenning moeiteloos maakt. De accommodatie beschikt over een praktische skiruimte nabij de gondels, wat zorgt voor gemakkelijke opslag van uitrusting voor wintersporters. Gasten prijzen consequent het attente en professionele personeel en het uitzonderlijke ontbijtbuffet en de meergangen avondmaaltijden. Voor een echt meeslepende ervaring kunt u overwegen kamers met balkons te boeken voor een prachtig uitzicht op de bergen en gletsjers.
Afstand tot Park-Hotel Saas- Fee
Saas Fee:0.1 km
Suspension Bridge Charles Kuonen:9.8 km
Milan-Malpensa International Airport:81.7 km
Nee, Park-Hotel Saas- Fee heeft geen zwembad.
Ja, Park-Hotel Saas- Fee hanteert een huisdierenbeleid dat kan variëren op basis van het kamertype of de beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij het hotel om meer te weten te komen over hun huisdierenbeleid.
Ja, Park-Hotel Saas- Fee heeft Parkeren voor gasten.
Park-Hotel Saas- Fee bevindt zich op Bielmattweg 1, 3906, Saas Fee, Zwitserland.
In de buurt van Park-Hotel Saas- Fee liggen de volgende populaire attracties: Oeschinensee, Breuil-Cervinia, Matterhorn, Matterhorn Ski Paradise, Aletsch Arena, Skigebiet Saas-Fee, Lago d'Orta, Swiss Alps Jungfrau-Aletsch.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.