


1 / 9
Kom tot rust in het serene zwembad in de tuin, alleen voor gasten, omringd door comfortabele ligstoelen en schaduwrijke parasols.
Ontspan in prachtig ingerichte hutten met witgekalkte tinten, louvre-luiken en dubbele voordeuren die de buitenwereld naar binnen halen.
Maak een gemakkelijke veerboottocht van 20 minuten naar Dunk Island voor wandelpaden, snorkelen en ontspannen op ongerepte stranden.
Ontdek lokale restaurants en winkels met een korte, ontspannen wandeling langs een strandpad of via het zand.
Geniet van een heerlijke aankomst met een royale fruitschaal, gastronomische yoghurt, kaas en crackers, gekoelde Prosecco en L'Occitane toiletartikelen.
Bereid gemakkelijk maaltijden in je eigen kitchenette, compleet met gefilterd water, een magnetron en barbecuefaciliteiten voor buiten dineren.
Afstand tot Sejala Beach Huts
Mission Beach:0.7 km
Skydive Mission Beach:0.7 km
The Big Cassowary:3 km
Hull River Aboriginal Settlement Interpretative Centre:7.2 km
Tully:19.4 km
Mopah International Airport:1209.7 km
Ja, Sejala Beach Huts heeft 2 zwembaden.
Nee, bij Sejala Beach Huts zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Sejala Beach Huts heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Sejala Beach Huts inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Sejala Beach Huts bevindt zich op 26 Pacific Parade, 4825, Mission Beach, Australië.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.