- Gratis wifi
- Wellness
- Parkeren



1 / 24
Ontdek het bijzondere interieur van het hotel met grote kroonluchters, marmeren accenten en sierlijke tapijten die doen denken aan het Showa-tijdperk.
Bezoek de nabijgelegen Monde Winery voor proeverijen en rondleidingen, op slechts een steenworp afstand van het hotel.
Het hotel heeft een complexe indeling met verschillende niveaus en af en toe treden op dezelfde verdieping, wat lastig kan zijn voor gasten die minder goed ter been zijn.
Maak gebruik van de hoogwaardige ReFa douchekoppen en haardrogers die beschikbaar zijn in de gemeenschappelijke badhuizen en in geselecteerde kamers.
Voer de koikarpers in de traditionele Japanse tuin van het hotel met voer dat verkrijgbaar is bij de receptie.
Je loopt in slechts 10 tot 11 minuten van het hotel naar het treinstation van Isawaonsen.
Er zijn slechts enkele automaten in het hotel aanwezig, waardoor je voor meer opties buiten het gebouw moet kijken.
Dit hotel is een levendige, retro-chique plek, ideaal voor sightseers en stellen die op zoek zijn naar een unieke en nostalgische Japanse ervaring. De accommodatie heeft een uitstekende ligging direct tegenover Monde Shuzo, wat gemakkelijke toegang biedt tot lokale bezienswaardigheden. Gasten kunnen genieten van de ruime openbare baden, waarvan sommige zijn uitgerust met moderne voorzieningen zoals ReFa-douchekoppen, of ontspannen in de serene Japanse tuin met koikarpers en zwanen. Het personeel wordt consequent geprezen om hun warme en attente service, en de dineropties vallen op door hun royale porties en het gebruik van lokale ingrediënten. Voor een bijzonder verblijf kunt u overwegen een kamer te boeken met een privé-buitenbad om op uw gemak van de warmwaterbronnen te genieten.
406-0023, Japan, Fuefuki, 195, Isawacho Hatsuta, Fuefuki-Shi, Yamanashi
Direct naast Monde Winery
Bezoek de nabijgelegen Monde Winery voor proeverijen en rondleidingen, op slechts een steenworp afstand van het hotel.
406-0023, Japan, Fuefuki, 195, Isawacho Hatsuta, Fuefuki-Shi, Yamanashi
Nee, Hotel Sekifu heeft geen zwembad.
Nee, bij Hotel Sekifu zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, Hotel Sekifu heeft Parkeren voor gasten.
Je kunt bij Hotel Sekifu inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
Hotel Sekifu bevindt zich op 195, Isawacho Hatsuta, Fuefuki-Shi, Yamanashi, 406-0023, Fuefuki, Japan.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.