van€ 73
Bekijk prijzen van 14 sites
Prijzen bekijken
Van der Valk Hotel Amersfoort-A1
Van der Valk Hotel Amersfoort-A1
Van der Valk Hotel Amersfoort-A1
Van der Valk Hotel Amersfoort-A1
Van der Valk Hotel Amersfoort-A1

Goed om te weten

  • All You Can Eat buffet

    Geniet van uitgebreide buffetopties voor ontbijt, lunch, brunch en diner in het All You Can Eat restaurant, voor elk wat wils.

  • Businesscentrum en flexibele werkplekken

    Maak gebruik van het handige Business Center met dagkantoren en flexibele werkplekken, ideaal voor zakelijke gasten.

  • Gerenoveerd à-la-carterestaurant

    Geniet van een gevarieerde culinaire ervaring in het volledig gerenoveerde à-la-carterestaurant, dat een stijlvolle setting biedt voor je maaltijden.

  • Verbeterde kamers met bubbelbaden

    Ervaar extra comfort in de verbeterde kamers met koffiezetapparaten, minibars en luxe bubbelbaden.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en is mogelijk niet 100% nauwkeurig.

Over Van der Valk Hotel Amersfoort-A1

Van der Valk Amersfoort A1 is uitstekend bereikbaar dankzij de ligging op korte afstand van de snelweg. Op de zevende etage van deze accommodatie bevinden zich bovendien moderne vergaderzalen, waardoor zakenreizigers hier ook graag vertoeven. Op de stijlvolle kamers maken gasten kosteloos gebruik van het internet. Men treft er verder een bureau, een flatscreentelevisie en een badkamer met een verlichte scheerspiegel en een föhn aan. Van der Valk Amersfoort A1 biedt gratis parkeerplaatsen aan en er is een stomerij aanwezig. Daarnaast kunnen gasten met korting gebruikmaken van de sport- en wellnessfaciliteiten van de op 1,3 kilometer afstand gelegen Club Pellikaan. Het trendy ingerichte restaurant van Van der Valk Amersfoort A1 is de ideale plek voor een lekker ontbijt, een uitgebreide lunch of een culinair diner. Een biertje of een wijntje bestelt men aan de sfeervolle bar. Voor een leuk uitje is het DierenPark Amersfoort, dat op 7,8 kilometer van deze accommodatie ligt, een goede tip. Het cultureel verrijkende Flint Theater vinden gasten op 5,9 kilometer afstand.

Vergelijk met vergelijkbare verblijven

Geselecteerd verblijf

van€ 73
Bekijk prijzen van 14 sites
Prijzen bekijken

Vergelijkbare verblijven

  • van€ 66
    Bekijk prijzen van 18 sites
    Prijzen bekijken
  • van€ 84
    Bekijk prijzen van 17 sites
    Prijzen bekijken
  • van€ 58
    Bekijk prijzen van 19 sites
    Prijzen bekijken
  • van€ 113
    Bekijk prijzen van 12 sites
    Prijzen bekijken
  • van€ 93
    Bekijk prijzen van 11 sites
    Prijzen bekijken
  • Selecteer datums om exacte prijzen te zien
    Prijzen bekijken
  • van€ 77
    Bekijk prijzen van 12 sites
    Prijzen bekijken
  • van€ 108
    Bekijk prijzen van 3 sites
    Prijzen bekijken
  • Selecteer datums om exacte prijzen te zien
    Prijzen bekijken
  • van€ 125
    Bekijk prijzen van 2 sites
    Prijzen bekijken
  • van€ 128
    Bekijk prijzen van 3 sites
    Prijzen bekijken

Beoordelingen

8,4
Zeer goed
gebaseerd op 8.241 scores van 
topsites

Beoordelingenoverzicht

Samengevat door AI op basis van 1.000+ beoordelingen · Laatst bijgewerkt op: 29 May 2026

Dit hotel is een veelzijdige stedelijke hub die zowel zakenreizigers als sightseers bedient, en biedt een luxe en moderne uitstraling. Het beschikt over een uitstekende bereikbaarheid, gunstig gelegen direct naast de A1-snelweg met voldoende parkeergelegenheid. De accommodatie heeft een goed uitgeruste fitnessruimte en sommige suites bieden luxe voorzieningen zoals een stoomdouchecabine en infraroodsauna. Gasten prijzen consequent het uitzonderlijk vriendelijke en professionele personeel, en het uitgebreide ontbijtbuffet met live cooking stations. Voor een rustiger verblijf kunnen gasten overwegen een kamer met uitzicht op de tuin aan te vragen.

Bovengemiddeld goed beoordeeld voor Amersfoort

Gastenbeoordelingen

Uitstekend46%
Zeer goed37%
Goed10%
Redelijk3%
Slecht4%

Topvoorzieningen

  • Wifi in de lobby
  • Wifi in kamer
  • Parkeren
  • Airco
  • Restaurant
  • Hotelbar
  • Fitnessruimte

Alle voorzieningen

Wellness

  1. Schoonheidscentrum

Accommodatievoorzieningen

  1. Zakencentrum
  2. Café
  3. Entreehal/lobby
  4. Snelle in-/uitcheckservice
  5. Lift
  6. Fitnessruimte
  7. Kapsalon
  8. Parkeren
  9. Terras
  10. Bar
  11. Hotelkluis
  12. Vergaderruimtes

Toegankelijkheid

  1. Rolstoeltoegankelijk

Kamervoorzieningen

  1. Badkamer met douche
  2. Televisie
  3. Föhn
  4. Centrale verwarming
  5. Waterkoker
  6. Airconditioning
  7. Minibar
  8. Betaaltelevisie
  9. Satelliet-tv
  10. Bureau
  11. Kleine lounge
  12. Telefoon

Sportfaciliteiten

  1. Fietsverhuur
  2. Gezonde levensstijl

Hotelthema/-type

  1. Congreshotel

Voor kinderen

  1. Maaltijden voor kinderen

Locatie

Ruimtevaart 22, 3824MX, Amersfoort, Nederland

Afstand tot Van der Valk Hotel Amersfoort-A1

Amersfoort Schothorst:2.4 km

Amersfoort:4.5 km

Onze Lieve Vrouwetoren:4.6 km

Paleis Soestdijk:8.1 km

Drakensteyn:11.8 km

Pyramide Van Austerlitz:12.3 km

Rietveld-Schröderhuis:21.1 km

Stadion Galgenwaard:21.6 km

Spoorwegmuseum:21.8 km

Domtoren:22.2 km

Centraal Museum:22.4 km

Luchthaven Schiphol:45.5 km

Ontdek nabije trekpleisters

Accommodatiegegevens

Ruimtevaart 22, 3824MX, Amersfoort, Nederland

Veelgestelde vragen over Van der Valk Hotel Amersfoort-A1

  • Is er een zwembad bij Van der Valk Hotel Amersfoort-A1?

    Nee, Van der Valk Hotel Amersfoort-A1 heeft geen zwembad.

  • Zijn huisdieren toegestaan bij Van der Valk Hotel Amersfoort-A1?

    Nee, bij Van der Valk Hotel Amersfoort-A1 zijn geen huisdieren toegestaan.

  • Is er parkeergelegenheid bij Van der Valk Hotel Amersfoort-A1?

    Ja, Van der Valk Hotel Amersfoort-A1 heeft Parkeren voor gasten.

  • Waar bevindt Van der Valk Hotel Amersfoort-A1 zich?

    Van der Valk Hotel Amersfoort-A1 bevindt zich op Ruimtevaart 22, 3824MX, Amersfoort, Nederland.

  • Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Van der Valk Hotel Amersfoort-A1?

    In de buurt van Van der Valk Hotel Amersfoort-A1 liggen de volgende populaire attracties: Ziggo Dome, Luchthaven Schiphol, Amsterdam ArenA (Johan Cruijff ArenA), GelreDome, Station Amsterdam Centraal, Jaarbeurs Utrecht, Utrecht Centraal Station, De Hoge Veluwe.

De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.

Hotels met topbeoordelingen in Amersfoort

  • 3 Sterren
    Hotel
    Hotel Keistad
    7,6Goed (387 scores)
    Amersfoort, 0.1 km vanaf Stadscentrum
    van€ 128
    Bekijk prijzen van 3 sites
    Prijzen bekijken
  • Hotel
    B&B Vita Nova
    9,2Uitstekend (705 scores)
    Amersfoort, 0.8 km vanaf Stadscentrum
    van€ 108
    Bekijk prijzen van 3 sites
    Prijzen bekijken
  • 3 Sterren
    Hotel
    Hotel Campanile Amersfoort
    6,6(2.683 scores)
    Amersfoort, 3.9 km vanaf Stadscentrum
    Selecteer datums om exacte prijzen te zien
    Prijzen bekijken
  • Hotel
    Fletcher Het Witte Huis
    7,8Goed (977 scores)
    Amersfoort, 3.4 km vanaf Stadscentrum
    Selecteer datums om exacte prijzen te zien
    Prijzen bekijken
  • 3 Sterren
    Hotel
    Hotel De Tabaksplant
    7,8Goed (1.030 scores)
    Amersfoort, 0.4 km vanaf Stadscentrum
    Selecteer datums om exacte prijzen te zien
    Prijzen bekijken
  • Populaire keuze
    3 Sterren
    Hotel
    Landgoed ISVW
    8,7Uitstekend (2.648 scores)
    Leusden, 3.1 km vanaf Stadscentrum
    van€ 119
    Bekijk prijzen van 5 sites
    Prijzen bekijken
  • Populaire keuze
    4 Sterren
    Hotel
    Van der Valk Hotel Leusden - Amersfoort
    8,5Uitstekend (10.706 scores)
    Leusden, 1.7 km vanaf Stadscentrum
    van€ 79
    Bekijk prijzen van 9 sites
    Prijzen bekijken
  • Populaire keuze
    3 Sterren
    Hotel
    Duynparc Soest
    9,2Uitstekend (745 scores)
    Soest, 2.2 km vanaf Stadscentrum
    van€ 140
    Bekijk prijzen van 3 sites
    Prijzen bekijken
  • Populaire keuze
    4 Sterren
    Hotel
    Fletcher Hotel-Restaurant De Klepperman
    8,1Zeer goed (4.033 scores)
    Hoevelaken, 0.5 km vanaf Stadscentrum
    van€ 66
    Bekijk prijzen van 16 sites
    Prijzen bekijken

Bestemmingen in de buurt van Van der Valk Hotel Amersfoort-A1