


1 / 99
Ervaar de omringende natuur met beschikbare fietsverhuur en mogelijkheden voor vissen en wandeltochten.
Ontdek een charmante Art Deco-residentie uit 1947, oorspronkelijk ontworpen door de gerenommeerde architect Pierre Petit, die een unieke historische sfeer biedt.
Verken de nabijgelegen kastelen van Maintenon en Rambouillet, beide gemakkelijk te bereiken voor historische uitstapjes.
Geniet van een speciale binnenspeelruimte, buitenspeeltoestellen voor kinderen en een biljarttafel voor alle leeftijden.
Geniet van een heerlijk ontbijt met verse broodjes, pannenkoeken, fruit en huisgemaakte lekkernijen, met zorg bereid door de eigenaren.
Ontdek de zorgvuldig onderhouden tuinen met meer dan 500 plantensoorten, waaronder ongeveer 140 rozensoorten.
Afstand tot La Closerie
Maintenon Castle:9.5 km
Rambouillet:10.1 km
Paris–Orly Airport:50.7 km
Nee, La Closerie heeft geen zwembad.
Nee, bij La Closerie zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, La Closerie heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
Je kunt bij La Closerie inchecken vanaf . Je kunt uitchecken om .
La Closerie bevindt zich op 21 RUE DE CHALEINE, 28230, Rambouillet, Frankrijk.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.