


1 / 5
Verblijf in een historisch pension uit 1902 dat zijn oorspronkelijke karakter heeft behouden en beschikt over een vernieuwd interieur.
Vanaf deze praktische locatie loop je in 10-15 minuten naar het centrum van Salisbury en de kathedraal.
Je kunt inchecken vanaf 16:30 uur en het uitchecken dient voor 10:00 uur te gebeuren.
Geniet van een continentaal ontbijt in de serre met uitzicht op de verzorgde tuin.
Kom tot rust in de goed onderhouden tuin, waar je gebruik kunt maken van de zitjes buiten.
Het ontbijt bestaat uitsluitend uit continentale opties en omvat geen warme maaltijden.
Afstand tot The Edwardian Lodge
Salisbury:0.8 km
Salisbury:1.1 km
Arundells:1.4 km
Salisbury Cathedral:1.5 km
Wilton House:4.4 km
Longford Castle:5.2 km
Stonehenge:11.4 km
Breamore House:12 km
Woodhenge:12.4 km
Fovant Badges:13 km
Bulford Kiwi:14.1 km
Bournemouth Airport:33.1 km
Nee, The Edwardian Lodge heeft geen zwembad.
Nee, bij The Edwardian Lodge zijn geen huisdieren toegestaan.
Ja, The Edwardian Lodge heeft Parkeren, Toegankelijke parkeerplaats voor gasten.
The Edwardian Lodge bevindt zich op 59 Castle Rd, Salisbury, SP13RH, Salisbury, Verenigd Koninkrijk.
In de buurt van The Edwardian Lodge liggen de volgende populaire attracties: Port of Southampton, Stonehenge, Southampton Airport, Bournemouth Beach, Lulworth Cove, New Forest National Park, Highclere Castle, Poole Harbour.
De prijzen en beschikbaarheid die wij van boekingssites ontvangen veranderen continu. Hierdoor kan het voorkomen dat je op de boekingssite niet altijd exact dezelfde aanbieding ziet als op trivago.